Kampaaniatingimustel Liisi järelmaks suverehvide ostuks

Kas Sinu suverehvid on kevadhooajaks valmis? Suverehvid on lubatud 1. märtsist kuni 1. detsembrini, kuid kohustuslikud 1. maist kuni 15. oktoobrini. Märtsist ei ole talverehvid enam küll kohustuslikud, kuid talviste tee- ja ilmastikuolude esinemisel võib talverehve kasutada aprilli lõpuni. Soovitame kevadhooajaks valmis olla ja kontrollida üle, kas olemasolevad suverehvid on veel endiselt kasutuskõlblikud. Uuele hooajale on hea vastu minna uute ja turvaliste rehvidega. Kui Sa ei soovi korraga suurt väljaminekut teha, on Sul võimalus suverehvid soetada Liisi järelmaksuga.

Holm pank pakub Liisi järelmaksu kampaaniatingimustelintress 3 kuud 0%, lepingutasu 0 € ja sissemakse 0 €. Kampaania kestab kuni 30.04.2023.

Sõlmi leping kaupluses kohapeal või e-poes!
E-poe ostukorvis vali makseviisidest Liisi järelmaks - täida taotlus ning sõlmi ja allkirjasta leping digitaalselt.

Miks eelistada järelmaksu?
Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga suverehvide eest?

1
2
3
4

Partnerid

Map

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Kampaania kehtib ainult kuni 3-kuulistele lepingutele.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS