Heade plaanidega homsesse

Usume, et inimeste ja ettevõtete head plaanid peavad saama võimaluse! Toetame erinevaid ettevõtmisi spordi ja muusika valdkondades.
Aitame Eesti talente nõu ja jõuga ning soovime edu ja jaksu!

icon

Haapsalu Valge Daami Maleturniir

Holm pank oli Haapsalu linnusehoovis 13.-14. augustil 2022 peetud Valge Daami Maleturniiri peasponsor. Kui enamasti toetab Holm füüsilist sporti, siis samavõrd tähtis on sport ajule. Soovime aidata seda mõttesporti populariseerida ning inspireerida inimesi märkama malespordi võlusid.

icon

Holmi purjekas Matilda 4

Holmi purjekas Matilda 4 jätkab suurepäraste saavutustega! 5.-13. augustil 2022 Norras peetud ORC Euroopa meistrivõistlustel avamerepurjetamises võitis Matilda 4 meeskond hõbemedali. Meenutuseks, et viimastelt Eestis peetud ORC maailmameistrivõistlustelt toodi koju lausa maailmameistri tiitel.

icon

TAFF:fest 2022

Ka sel aastal toetab Holm pank hinnatud jazzfestivali Taff:festival, mille on ellu kutsunud ja millele hinge andnud armastatud muusik Raivo Tafenau. 7.-9. juulil näeme Haapsalul lavalaudadel vaieldamatuid talente Stefan & The Swingin’ Sisters, James Werts World Project, Vaiko Eplik, jt.

icon

Augustibluus 2022

Festival Augustibluus toimub juba 28. korda! 05.-07. augustil säravad Haapsalu taevas tähed, muusikatähed… Holm pangal on järjekordselt suur rõõm toetada oma sünnilinnas toimuvat suursündmust Augustibluus. Üritus on kanda kinnitanud Euroopa tunnustatud bluusifestivalide nimistus ja ka sel aastal näeme esinejaid maailma eri paigust.

icon

Haapsalu Football Festival 2022

30.06- 03.07.2022 toimub Reval Sport Tours`i poolt korraldatud esimene rahvusvaheline jalgpalli festival Haapsalus.
Kodulinna spordiüritust toetab rõõmuga Holm pank, soovides noortele jalgpalluritele Haapsalu staadionil ning selle kõrval asuval kunstmuru staadionil huvitavaid mänge.
Haapsalu Football Festivalil osalevad 28 noorte jalgpallurite võistkonda nii Eestist kui Lätist vanuses 8-11 eluaastat.
Avaüritus algab 01.07 rongkäiguga Haapsalu linnusesse ja jalgpalli festivali lõpetab pühapäeval 03.07 Haapsalu linnastaadionil auhinnatseremooniaga kell 12.30.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS