Holm hoolib

Panga tunnuslause on „Heade plaanide pank“. Eesti oma pangana on Holmile südamelähedane olla toeks kohalike inimeste heade plaanide elluviimisel. Toetame hakkajaid ja inspireerivaid inimesi, tulevikulootuseid ning kohaliku kogukonna elu paremaks muutjaid.

Head algatused
Häid plaane võib kohata Eesti eri paigus ja erinevates valdkondades

Kohalik elu paremaks
Piisab ühest hakkajast inimesest, et tuua positiivne muutus kohaliku kogukonna ellu

Heategevus
Meil on heameel, et saame olla abiks ja valmistada rõõmu

Jätkusuutlik mõtteviis
Anname oma panuse kestlikkuse eesmärkide saavutamiseks

Holm hoolib

Holm panga jalajälg

Holmis oleme asunud teadlikult tegutsema, et vähendada jalajälge, mida jätame nii ettevõttena ja inimestena. Oleme seadnud eesmärgid ja välja töötanud jätkusuutlikkuse strateegia, et aidata kaasa ja anda oma panus ühiskonnas kestlikkuse eesmärkide saavutamisele.

• Järgides vastutustundliku laenamise põhimõtteid, aitame inimeste ja ettevõtete häid plaane finantseerida. Jagame finantstarkust, et pakkuda tuge vastutustundlike ja jätkusuutlike otsuste tegemisel.
• Oleme asunud välja töötama jätkusuutlikkust silmas pidavaid teenuseid, nt kodu energialaen, mille abil kodude energiatõhusust suurendada.
• Meie teenused on tarbitavad 100% veebis, mis on oluline suund 'paberist vabaks' ja CO2 vähendamise suunas.
• Peame tähtsaks tervist ja turvalisust. Toetame kohalikke häid algatusi, mis seotud tervise ja liikumisega. Paljude meie toetusprojektide hulgas on eestvedajateks inimesed, kes inspireerivad laiemaid kogukondi tervislike liikumisharrastustega tegelema.
• Toetame oma töötajate liikumisharrastusi ning pakume mitmekülgset tuge meditsiiniteenuste kättesaadavuse suurendamisel, nt tervisekindlustus, sporditoetused, jm.
• Töötajad on teadlikud oma jalajälje jätmise vähendamise olulisusest, eelistades võimalusel tööletulekut jalgsi, rattaga või ühistranspordiga, aga ka prügisorteerimisel, taaskasutusel, jm
• Soosime elukestvat arengut. Jagame eraisikutele ja ettevõtjatele suunatud finantstarkust. Töötajatele pakume võimalust töö kõrvalt õppida, samuti oleme välja töötanud laiahaardelise koolitusprogrammi ja pakume atraktiivseid karjäärivõimalusi.
• Austame võrdsust kõigil tasanditel. Kohtleme nii kliente, partnereid kui oma töötajaid võrdsuse printsiibist lähtudes.
• Kaitseme töötajate õiguseid ja oleme loonud turvalise töökeskkonna. Võimaldame töötamist Eesti eri paikades, nii kontorites Tallinnas, Haapsalus, Tartus, kui kaugtöövormis.

Holm panga toetusprojektid

Aastate jooksul oleme olnud paljude toredate algatuste juures ja puhunud tuult purjedesse mitmetel ettevõtmistel. Näeme rõõmuga, kuidas paljud neist purjetavad nüüd jõudsalt omapäi. Kohtame pidevalt ka uusi häid plaane, mille teostamisele saame kaasa aidata. Paljudest partneritest on saanud meie püsipartnerid, kellega koos järjest uusi häid plaane ellu viia.

Minu Unistuste päev

SA Heategevusfond Minu Unistuste päev aitab ellu viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, pakkudes läbi positiivsete emotsioonide tuge paljudele lastele ja peredele. Meil on suur heameel, et saame organisatsiooni tegevust toetada ja olla abiks lastele rõõmu valmistamisel.

Minu Unistuste päev

Annetame aega

Liitumine Annetame Aega algatusega võimaldab Holmil ühiskonna heaks oma panus anda, aga ka panga töötajatel teha head koos oma tiimiga ja sealjuures kasvatada ühtsustunnet. Oleme täis pealehakkamist ja positiivset energia, et tuua kaasa muutus paremuse poole nende jaoks, kes abi või tuge vajavad.

Annetame aega

Tartu JK Welco

Oleme pikki aastaid toetanud Tartu jalgpalliklubi Welco tegemisi. Klubi eestvedajad on aktiivsed spordisõbrad, kes pannud palju energiat klubi edusse ja sportlaste arengusse. Nad on kaasanud kohaliku kogukonna ja suunanud sportlikule teele nii lapsi kui nende vanemaid. Treenerite ja sportlaste tubli töö on toonud koju palju võite, sh liigavõite - 2023. a tõusis esindusmeeskond Eesti Esiliigasse.

Tartu JK Welco

Holm park

Tartu JK Welco unistas oma kodustaadionist. Holm panga toel sai see unistus teoks. Eesti Rahva Muuseumi kõrvale kerkis spordipark, mis kannab nime Holm Park. Pargis on kvaliteetne täismõõtmetes väljak, pealtvaatajaid rõõmustab kaasaegne ja maitsekas tribüünihoone, mis pakub mugavusi nii sportlastele kui klubile. Arhitekt Andres Lunge poolt kavandatud puidust tribüünihoone esitati "Aasta Puithoone 2023" nominendiks. Holm park võitis 2023 "Tartu aasta sporditegu" tiitli. Kompleksi valmimine oli 2023 "Tartu aasta tegu 2023" laureaat.

Holm park

Nelli Differt

Andekas, töökas ja motiveeritud - epeevehkleja Nelli Differt esindab Eestit 2024 suvel Pariisi olümpiamängudel. Nelli plaan on hoida Eesti epeevehklemine maailma tipus. Meil on au teda sellel teekonnal toetada. Soovime Nellile palju edu!

Nelli Differt

Haapsalu korvpalliklubi Herilased

Meil on olnud rõõm toetada Haapsalu korvpallureid juba mitmeid aastaid. Siim-Sander Vene on eeskujuks ja iidoliks kohalikele noortele, kes tema jälgedes leidnud tee palliplatsile. Holm hoiab Herilastele pöialt!

Haapsalu korvpalliklubi Herilased

Tantsija Akreta-Dia Kampe

Noor andekas tantsija Akreta-Dia Kampe on inspiratsiooniks paljudele noortele. Tema imelisest liikumisest ja eesmärgikindlusest on valmimas dokumentaalfilm. Uskumatult tore on olla nii inspireeriva inimese toetajaks.

Tantsija Akreta-Dia Kampe

Rakvere spordikool

Treener Tõnis Putko süda kuulub korvpallile ja armastust selle spordiala vastu annab ta edasi noortele, kes põnevusega ootavad iga treeningut ning panevad oma oskused proovile võistlustel. Holm annab hoogu juurde!

Rakvere spordikool

Huvikool Kratila

Et olla hea sportlane, või ka lihtsalt tugeva tervisega inimene, tuleb aktiivse eluviisiga sõbraks saada juba lapsepõlves. Just sellele Kratila eestvedaja Mikk Pärt koos teiste treeneritega pühendunud ongi - lapsed liikuma! On suur rõõm selles ettevõtmises osalised olla.

Huvikool Kratila

TAFF:Fest

Igal suvel ootavad muusikasõbrad Haapsallu jazzmuusika tippsündmust Taff:Festi. Holm toetab Taff:Festi, et sellel armastatud üritusel rõõmustaks publikut palju andekaid ja karismaatilisi muusikuid.

TAFF:Fest

Harmonica Festival

Üle 20 aasta on Elmar Trinki eestvedamisel toimunud Pärnu Harmonica festival. Paljudel aastatel on festivali peatoetajaks olnud Holm pank. Tore on tõdeda, et just sellelt ürituselt on enda jaoks suupilli ja tema "sugulaste" võlu enda jaoks avastanud niivõrd palju inimesi.

Harmonica Festival

Avamerepurjetamine ja Matilda4

Holmi inimesed on aktiivsed ja armastavad liikumist. Meie lippu hoiab kõrgel purjeka Matilda4 tiim, kuhu kuuluvad Holm panga nõukogu liikmed Kelly Veske ja Arne Veske. Nad on avamerepurjetamises koju toonud erinevaid võite ja hulgaliselt medaleid, sh hõbemedalid nii ORC Euroopa kui ka Maailma meistrivõistlustelt.

Avamerepurjetamine ja Matilda4

Südamesse jäänud projektid

Meie südametesse on jäänud paljud projektid, mida oleme aastate vältel toetanud. Nende hulgas on muusikasõprade seas populaarne Augustibluus, jalgrattaspordi tulevikulootuste klubi Tartu 2024, ratsaspordisõprade tähtsündmus Tallinn International Horse Show, "Eesti Rivieras" Pärnus peetud suvised Pärnu Classic ratsaspordivõistlused, malehuviliste seas hinnatud Haapsalu Valge Daami Maleturniir, Haapsalu Jalgpallifestival, pikamaasuusatajate klubi, kelle ridades treeninud olümpialane Henri Roos, jpt. Tunneme heameelt nende edu üle!

Südamesse jäänud projektid
Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS