järelmaks

Taotlen

Järelmaksuga ei tule ostu eest tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada pikema perioodi peale. Liisi järelmaksu pakuvad Eestis üle 2000 kaupluse ja e-poe. Järelmaksuga saad soetada ükskõik mida - mööblit, tehnikat, muusikariistu, spordivarustust jm. Kui mõnel kauplusel siiski ei ole Liisi järelmaksu võimalust, saad teha järelmaksutaotluse meie iseteeninduses. Seejärel tasume kaupmehele arve Sinu eest ja Sina saad tagasi maksta meile osade kaupa pikema aja jooksul. Maksegraafikut saad soovi korral jooksvalt muuta. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Järelmaksu kalkulaator

Järelmaksu summa
500 EUR
Järelmaksuperiood
24 kuu(d)
Keskmine kuumakse
Arvutus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub iga kliendi krediidivõimekusest

Kuidas osta Liisi järelmaksuga kauplustes?

1
2
3
4

Kuidas osta Liisi järelmaksuga e-poodides?

1
2
3
4

Liisi järelmaksu kampaaniadMiks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 33,74% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 500 €, lepingutasu 15 €, periood 36 kuud, fikseeritud intressimäär 15,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 750,19 €, tagasimaksete summa 750,19 € ja tagasimaksete arv 36.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS