krediitkaart ja virtuaalkaart

Holm pank pakub virtuaalseid ja füüsilisi krediitkaarte. Saad valida Holm virtuaalkaardi ja Liisi krediitkaardi vahel. Tellides Liisi krediitkaardi, saadetakse see Sulle tasuta koju, virtuaalkaart on kohe kasutusvalmis. Mõlema puhul on tegemist rahvusvahelise VISA krediitkaardiga, millega saab broneerida hotelli, osta lennupileteid, rentida autot, kasutada nii igapäevaostude eest tasumisel kui suuremate väljaminekute puhul tavakauplustes ja e-poodides. Esimesed 15 päeva iga ostu sooritamise järel on intressivabad, tagasimakse saab teostada kas ühes osas või ajatada pikemale perioodile, nagu endal soov on. "Turvalised internetiostud" saab sisse lülitada iseteeninduses. Mõlema kaardi puhul kehtib sama reegel - kui ei kasuta, pole mingeid kulusid - ei kuu- ega hooldustasusid ning saad need lisada mTaskusse või Google Pay'sse ja kaart on Sinuga alati kaasas Sinu nutitelefonis. Nüüd võimalik taotleda virtuaalset krediitkaardi ka äpis.

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

* Kaardi kaotamise või varguse korral saad kaardi blokeerida iseteeninduses või võttes meiega koheselt ühendust telefonil 677 0760.

* Krediitkaarti saavad taotleda täisealised Eesti vabariigi kodanikud või pikaajalist elamisluba omavad inimesed.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Holm Bank AS annab teada et alates 01.12.2021. muutuvad maksekaardi lepingu tingimused. Olemasolevatele maksekaardi omanikeele muutuvad tingimused alates 14.03.2021. Muudetud maksekaarditingimustega saate tutvuda siin. Maksekaardi lepingu tingimuste muudatus on eelkõige seotud virtuaalse maksekaardi kasutusele võtmisega.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,83% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2 000 €, fikseeritud intress 24,00% aastas, tagasimaksete summa 2 503,41 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel ning maksete kogusumma on 2503,41 €.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS