Krediitkaart

*Holm pangas on oktoobrist detsembrini uutele kaardiklientidele kampaania.

Holm pank pakub nii plastik- kui virtuaalset VISA krediitkaarti. Mõlemat krediitkaarti saad taotleda Holmi iseteeninduses, virtuaalkaarti saad taotleda ka äpis ning see on peale lepingu sõlmimist kohe kasutusvalmis.

Kaartidega tuleb kaasa tasuta ostukindlustus, mille kohta saad täpsemalt lugeda siit. Plastikkaardi saadame Sulle tasuta koju nädala jooksul. Krediitkaarti saavad taotleda täisealised Eesti vabariigi kodanikud või pikaajalist elamisluba omavad inimesed.

Holmi krediitkaarti on mugav hallata iseteeninduses ja äpis, kaardil on paindlikud tagasimakse võimalused ning sellega on turvaline teha internetioste.

Kaardi kaotamise või varguse korral saad kaardi blokeerida iseteenindusesäpis või võttes meiega koheselt ühendust telefonil 677 0760.

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Kampaania uutele klientidele

Kui tellid Holm või Liisi krediitkaardi viimases kvartalis ja kasutad seda ostude ja teenuste eest tasumiseks 2 500 € ulatuses enne 31. detsembrit 2023, kingib Holm Sulle tänutäheks 100 €.

Kampaania kehtib kõigile uutele kaardiklientidele, kes kasutavad kaarti kampaania perioodil 01.10.23-31.12.23 vähemalt 2 500 € ulatuses.

Kampaania kehtib kõigile uutele kaardiklientidele, kes kasutavad kaarti kampaania perioodil 01.10.23-31.12.23 vähemalt 2 500 € ulatuses.

Vähemalt 2 500 € eest ostude sooritanutele kannab Holm pank jaanuaris 2024 kliendikontole Holm pangas 100 €.

Vähemalt 2 500 € eest ostude sooritanutele kannab Holm pank jaanuaris 2024 kliendikontole Holm pangas 100 €.

Holmil on õigus raha tagasi kandmisest keelduda, kui raha tagasi teenimine on toimunud kuritegelikul viisil, sh pettuse või kelmuse teel või muu kahtlase tehinguga.

Holmil on õigus raha tagasi kandmisest keelduda, kui raha tagasi teenimine on toimunud kuritegelikul viisil, sh pettuse või kelmuse teel või muu kahtlase tehinguga.

Kui Sul on lepinguline kohustus Holm panga ees, on Holmil õigus vastavalt Iseteeninduse lepingu tingimustele debiteerida kliendikontol olev summa kohustuste katteks.

Kui Sul on lepinguline kohustus Holm panga ees, on Holmil õigus vastavalt Iseteeninduse lepingu tingimustele debiteerida kliendikontol olev summa kohustuste katteks.

Kampaania uutele klientidele

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Miks valida Holm pank?

Holm on Eesti pank

Täielikult Eesti kapitalil põhinev pank

Miks valida Holm pank?

Inimesed on abivalmid ja hoolivad

Soovime olla toeks asjatundliku nõu ja sobivate lahendustega

Miks valida Holm pank?

Partneriks üle 2000 kaupluse ja e-poe

Järelmaksu pakume üle Eesti nii tavakauplustes kui e-poodides

Miks valida Holm pank?

Teenused internetis

Teenused on ligipääsetavad kontaktivabalt internetis, klienditugi e-kirja ja telefoni teel

Miks valida Holm pank?

Pidevalt laienev tooteportfell

Holmi tooteid arendame inimeste vajadusi silmas pidades

Miks valida Holm pank?

Vastutustundlik

Lähtume vastutustundliku laenamise põhimõtetest

Miks valida Holm pank?

Teenused nii eraklientidele kui ettevõtetele

Pakume nii krediiditooteid kui tähtajalisi hoiuseid

Korduma kippuvad küsimused

Krediitkaardi mitte kasutamine ei too Sulle kaasa kohustusi, sest kaardil puudub igakuine hooldustasu.
Füüsiline krediitkaart tuleb meie iseteeninduses aktiveerida, virtuaalne krediitkaart on peale tellimist koheselt kasutamisvalmis, kui oled kaardi seadetes sisse lülitanud internetiostud ning sisestanud 3D parooli.
Krediitkaardi vaba limiiti näed meie iseteeninduses. Füüsilise krediitkaardiga saad vaba limiiti kontrollida ka kõigis pangaautomaatides, sel juhul lisandub teenuse hind 0,47 €.
Krediitkaardiga tehtud tehinguid saad vaadata meie iseteeninduses.
Virtuaalne krediitkaart ja esmane füüsiline krediitkaart on tasuta. Kui füüsilise krediitkaardi kaotad ja soovid tellida uue, saad seda teha meie iseteeninduses ning sel juhul tuleb tasuda uue füüsilise krediitkaardi tasu 10 €.
Krediitkaardiga saad maksta kaardimakse võimalusega kauplustes ja Visa kaarti toetavates e-poodides. Turvalisuse huvides ei saa krediitkaardiga osta järgmistes riikides: Afganistan, Albaania, Ameerika Ühendriigid, Argentina, Bahama, Barbados, Boliivia, Bosnia ja Hertsegoviina, Botswana, Brasiilia, Burkina Faso, Burundi, Dominikaani Vabariik, Ekvatoriaal-Guinea, Etioopia, Filipiinid, Ghana, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Hongkong, India, Iraak, Iraan, Island, Jamaica, Jeemen, Kaimanisaared, Kambodža, Kolumbia, Kongo Demokraatlik Vabariik, Kongo Vabariik, Laos, Liibanon, Liibüa, Lõuna-Aafrika Vabariik, Lõuna-Sudaan, Maroko, Mauritius, Mehhiko, Mongoolia, Myanmar, Nicaragua, Pakistan, Panama, Peruu, Põhja-Korea, Senegal, Somaalia, Sri Lanka, Sudaan, Süüria, Zimbabwe, Tai, Trinidad ja Tobago, Tuneesia, Türkmenistan, Uganda, Ukraina, Vanuatu, Venemaa, Venezuela, Vietnam.
Krediitkaardi intressivaba periood on igalt ostult 15 päeva. Intress lisandub kasutatud krediidisummale alates 16. päevast.
Iga kuu saadab Holm Bank AS Sulle maksekorralduse, kus on näha kohustuslik tagasimakstav osamakse, kasutusse võetud krediidilimiit, lepingu vaba limiit, lepingule kohalduv intressimäär ja tehingute väljavõte. Intressi arvestatakse iga kuu laenujäägilt. Arve peab olema tasutud hiljemalt 10. kuupäevaks. Võlgnevuse korral on kaardi kasutamine peatatud. Vastavalt soovile saad alati tasuda kogu maksekorraldusel näidatud laenujäägi või osa sellest, kuid mitte vähem kui minimaalse osamakse. Tagasimaksete tasumine toimub Holm Bank AS arvelduskontole EE391010220035757017 SEB Pangas või EE087700771000802113 LHV Pangas. Viitenumber on kohustuslik!
Ostude puhul, kus saadud kaup või teenus on kas ebakvaliteetne, ei vasta tingimistele või kauba tarnetähtaeg on ületatud, võta ühendust vastava kaupmehega. Kaubad ja teenused, mille eest toimub tasumine korduvmaksetena (recurring payment), on esmalt need tarvis lõpetada kaupmehe või teenuse pakkuja poolt. Teenuse osutamise ajal toimunud kaarditehinguid ei tagastata. Hotelli-ja autorenditehingute puhul võib lisanduda tasusid lähtuvalt teenuse iseloomust (minibaari arved, liiklustrahvid, teemaksud) või mitte kohale ilmumise tasu („no show“). Tehingu asjaolude väljaselgitamiseks palun võta ühendust kaupmehe või teenusepakkujaga. Küsimuste korral võta meiega ühendust: kaart@holmbank.ee.
Virtuaalsed krediitkaarti saad kasutada tavapoodides ja e-poodides. Selleks tuleb Sul lisada virtuaalne krediitkaart nutitelefoni Google Pay või mTasku digirahakotti ja see ongi kasutusvalmis kõikjal, kus VISA kaarti aktsepteeritakse.

Lisainfo

Holm Bank AS annab teada et alates 01.12.2021. muutuvad maksekaardi lepingu tingimused. Olemasolevatele maksekaardi omanikeele muutuvad tingimused alates 14.03.2021. Muudetud maksekaarditingimustega saate tutvuda siin. Maksekaardi lepingu tingimuste muudatus on eelkõige seotud virtuaalse maksekaardi kasutusele võtmisega.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,83% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2 000 €, fikseeritud intress 24,00% aastas, tagasimaksete summa 2 503,41 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel ning maksete kogusumma on 2 503,41 €.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS