krediitkaart

Hetkel ei ole võimalik Liisi krediitkaardi taotleda.

Vabandame võimalike ebamugavuste eest. Samas on meil hea meel teavitada, et plaanime lähiajal kasutusele võtta uued, täienenud võimalustega krediitkaardid, et saaksime oma klientidele pakkuda senisest turvalisemaid makselahendusi.

Küsimuste korral kirjuta kaart@holmbank.ee või helista telefonil +372 677 0760

Liisi krediitkaarti saad kasutada nii igapäevaostude eest tasumisel kui suuremate väljaminekute puhul, nii tavapoes kui e-poes. Tagasimakse saad sooritada ühes osas või ajatada pikemale perioodile osamaksetena ning saad tasuda arvete alusel.

Liisi krediitkaart ei too kaasa lisakulu, sest kaardil puudub kuu- ja hooldustasu. Vajadusel saad taotleda maksepuhkust.

Eesti inimesed on Liisi tooteid kasutanud ja usaldanud juba 25 aastat. Täname selle usalduse eest ja soovime head!

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Kui Sul juba on Liisi krediitkaart, saad vaba limiiti kontrollida siit:

Kaardi omanikuna on Sul võimalus enne ostu tegemist oma vaba limiiti teada saada mõne minutiga!
Selleks võid Sa teha limiidipäringu siin või logida Liisi iseteenindusse ID-kaardi, mobiil-ID või Smart-ID-ga. Lisaks saad iseteeninduses vaadata Liisi kaardiga tehtud tehinguid.

* Kaardi kaotamise või varguse korral saab kaarti sulgeda ööpäevaringselt, võttes meiega viivitamatult ühendust telefonil 677 0760.

* Eriolukorrast tingituna võib esineda erisusi kaardi kättetoimetamisel.

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 23,27% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2000 €, fikseerimata intress 23,52% aastas, tagasimaksete summa 2451 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi 12 võrdse igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel.