krediitkaart

Holm pank pakub nii plastik- kui virtuaalset VISA krediitkaarti. Kaardil puuduvad püsitasud, seega sobib see hästi ootamatute väljaminekute eest tasumiseks. Kaardiga saab tasuda teenuste ja toodete eest, broneerida hotelli, osta lennupileteid, rentida autot või kasutada muul endale sobival viisil.

  • 15 päeva iga ostu sooritamise järel intressivabad
  • Paindlikud tagasimaksed
  • Turvalised internetiostud
  • Haldamine iseteeninduses ja äpis
  • Lisamine Google Pay'sse ja mTaskusse

Mõlemat krediitkaarti saad taotleda Holmi iseteeninduses, virtuaalkaarti saad taotleda ka äpis ning see on peale lepingu sõlmimist kohe kasutusvalmis. Plastikkaardi saadame Sulle tasuta koju nädala jooksul.
Krediitkaarti saavad taotleda täisealised Eesti vabariigi kodanikud või pikaajalist elamisluba omavad inimesed.
Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Kaardi kaotamise või varguse korral saad kaardi blokeerida iseteeninduses, äpis või võttes meiega koheselt ühendust telefonil 677 0760.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Holm Bank AS annab teada et alates 01.12.2021. muutuvad maksekaardi lepingu tingimused. Olemasolevatele maksekaardi omanikeele muutuvad tingimused alates 14.03.2021. Muudetud maksekaarditingimustega saate tutvuda siin. Maksekaardi lepingu tingimuste muudatus on eelkõige seotud virtuaalse maksekaardi kasutusele võtmisega.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,83% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2 000 €, fikseeritud intress 24,00% aastas, tagasimaksete summa 2 503,41 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel ning maksete kogusumma on 2 503,41 €.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS