krediitkaart

Liisi krediitkaarti saad kasutada nii igapäevaostude eest tasumisel kui suuremate väljaminekute puhul tavakauplustes ja e-poodides. Tegemist on rahvusvahelise VISA krediitkaardiga, millega saab broneerida hotelli, osta lennupileteid või rentida autot. Esimesed 15 päeva iga ostu sooritamise järel on intressivabad, tagasimakse võid teostada ühes osas või ajatada pikemale perioodile. "Turvalised internetiostud" saad iseteeninduses sisse lülitada. Kaardi saad tellida iseteeninduses, kojutoimetamine on tasuta. Kui Sa kaarti ei kasuta, pole mingeid kulusid - ei kuu- ega hooldustasusid.

Eesti inimesed on Liisi tooteid kasutanud ja usaldanud juba 25 aastat. Täname usalduse eest!

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

* Kaardi kaotamise või varguse korral saad kaardi blokeerida iseteeninduses või võttes meiega koheselt ühendust telefonil 677 0760.

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,83% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2 000 €, fikseeritud intress 24,00% aastas, tagasimaksete summa 2 503,41 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi 12. igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel ning maksete kogusumma on 2503,41 €.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2021. Holm Bank AS