Septembris Rahva Raamatu kauplustes ja e-poes Holmi kaardiga 10% cashbacki!

Pliiatsid ja suled valmis? Tarkusekuu on hea aeg õppida midagi uut! Rahva Raamatust leiad selleks nii väärt lugemist kui laia valiku kvaliteetseid ja isikupäraseid kooli- ning kontoritarbeid. Koostöös Rahva Raamatuga on meil septembrikuus Sulle eripakkumine:

Kõigile, kes sooritavad septembri jooksul ostu Rahva Raamatu kauplustest või rahvaraamat.ee e-poest ja tasuvad selle eest Holm panga krediitkaardiga, kannab Holm pank järgmisel kuul 10% tellimuste maksumusest tagasi.

Rahva Raamatust leiad palju sügiseselt häid pakkumisi. Lisaks loosib Rahva Raamat kõigi püsiklientide vahel, kes ostavad koolikampaania ajal (1.08-11.09.2023) vähemalt 30 € eest, välja Macbook Air sülearvuti. Täpsema info leiad Rahva Raamatu kodulehelt.

Kampaania tingimused:

  • Kampaania kehtib Rahva Raamatu kaupluses või rahvaraamat.ee e-poes sooritatud ostudele, mille eest on tasutud Holm panga krediitkaardiga (Liisi krediitkaart või Holm virtuaalkaart) perioodil 01.09.-30.09.2023.
  • Holm pank kannab nimetatud perioodi tellimuste maksumusest oktoobri jooksul 10% tagasi Sinu kliendikontole Holm pangas.
  • Cashbacki summa ümardame 2 (kaks) kohta pärast koma.
  • Kui Sul on lepinguline kohustus Holm panga ees, on Holmil õigus vastavalt Iseteeninduse lepingu tingimustele debiteerida kliendikontol olev summa kohustuste katteks.
  • Holmil on õigus raha tagasi kandmisest keelduda, kui raha tagasi teenimine on toimunud kuritegelikul viisil, sh pettuse või kelmuse teel või muu kahtlase tehinguga.

Holm panga krediitkaart

Vaatan rohkem

Nii virtuaalse kui ka füüsilise krediitkaardi saad lisada oma telefoni. Holm virtuaalkaart on kasutamiseks valmis kohe peale lepingu sõlmimist ja kaardi telefonis aktiveerimist. Füüsiline Liisi krediitkaart jõuab nädala jooksul Sinu poolt määratud aadressile. Oma tehingutel saad silma peal hoida nii iseteeninduses kui äpis, kus saad kaarti blokeerida, aktiveerida internetiostud ning teostada muid toiminguid.

Krediitkaarti saavad taotleda täisealised Eesti vabariigi kodanikud või pikaajalist elamisluba omavad inimesed. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,83% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2 000 €, fikseeritud intress 24,00% aastas, tagasimaksete summa 2 503,41 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel ning maksete kogusumma on 2503,41 €.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS