Aprillis Stockmanni kaubamajas ja e-poes Holmi kaardiga 10% cashbacki!

Koostöös Stockmanniga on meil aprillikuus Sulle eripakkumine:

Kõigile, kes sooritavad aprilli jooksul ostu Stockmanni kaubamajas või stockmann.ee e-poest ja tasuvad selle eest Holm panga krediitkaardiga, kannab Holm pank järgmisel kuul 10% ostude maksumusest tagasi.

Stockmanni kaubamajast ja e-poest leiad palju kevadiselt häid pakkumisi! Täpsema info leiad Stockmanni kodulehelt.

Kampaania tingimused:

  • Kampaania kehtib Stockmanni kaubamajas või stockmann.ee e-poes sooritatud ostudele, mille eest on tasutud Holm panga krediitkaartidega (Liisi krediitkaart, Holm virtuaalkaart või Krediitkaart 100) perioodil 01.04.-30.04.2024.
  • Holm pank kannab nimetatud perioodi ostude maksumusest mai jooksul 10% tagasi Sinu kliendikontole Holm pangas.
  • Cashbacki summa ümardame 2 (kaks) kohta pärast koma.
  • Kui Sul on lepinguline kohustus Holm panga ees, on Holmil õigus vastavalt Iseteeninduse lepingu tingimustele debiteerida kliendikontol olev summa kohustuste katteks.
  • Holmil on õigus raha tagasi kandmisest keelduda, kui raha tagasi teenimine on toimunud kuritegelikul viisil, sh pettuse või kelmuse teel või muu kahtlase tehinguga.

Holm panga krediitkaart

Nii virtuaalse kui ka füüsilise krediitkaardi saad lisada oma telefoni. Holm virtuaalkaart on kasutamiseks valmis kohe peale lepingu sõlmimist ja kaardi telefonis aktiveerimist. Füüsiline Liisi krediitkaart jõuab nädala jooksul Sinu poolt määratud aadressile. Oma tehingutel saad silma peal hoida nii iseteeninduses kui äpis, kus saad kaarti blokeerida, aktiveerida internetiostud ning teostada muid toiminguid.

Krediitkaarti saavad taotleda täisealised Eesti vabariigi kodanikud või pikaajalist elamisluba omavad inimesed. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,83% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2 000 €, fikseeritud intress 24,00% aastas, tagasimaksete summa 2 503,41 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel ning maksete kogusumma on 2 503,41 €.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS