Tähtajaline hoius ettevõtetele

Tähtajalise hoiuse võlu peitub selles, et raha on kindlas kohas hoiul ja samal ajal kasvab. Seda võimalust pakume ka ettevõtetele. Kui Sinu ettevõtte kontol on vaba raha, mida Sa mõnda aega aktiivselt ei kasuta, saad selle hoiustada tähtajalisel hoiusel ning panna raha teenima fikseeritud intressi. Ettevõtete hoiused on kuni 100 000 € piires riikliku Tagatisfondi poolt kaitstud.  Tähtajalise hoiuse avamiseks täida avaldus. Hoiusumma koos kogunenud intressisummaga saad välja võtta hoiuperioodi lõpus. Võid kasutada ka hoiuperioodi automaatse pikenemise võimalust, igaks uueks perioodiks rakenduvad pikendamise hetkel kehtivad intressimäärad ja tingimused.

Hoiuse intressimäärad

Ärikliendile
Intressimäärad on tabelis toodud aasta baasil, kehtivad alates 23.02.2024.

Intresside arvestamisel lähtutakse 360-päevasest aastast ja tehingu tegelikust päevade arvust. Intressimäärad kehtivad tähtajalistele hoiustele summas 10 000 kuni 400 000 eurot.

Periood (kuud)3-5 6-8 9-11 12 18 24 36 48 60
Intress (%)3,804,054,104,203,603,403,203,103,10

Kuidas sõlmida hoiuselepingut?

1
2
3
4

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Miks valida Holm pank?

Holm on Eesti pank

Täielikult Eesti kapitalil põhinev pank

Miks valida Holm pank?

Inimesed on abivalmid ja hoolivad

Soovime olla toeks asjatundliku nõu ja sobivate lahendustega

Miks valida Holm pank?

Partneriks üle 2000 kaupluse ja e-poe

Järelmaksu pakume üle Eesti nii tavakauplustes kui e-poodides

Miks valida Holm pank?

Teenused internetis

Teenused on ligipääsetavad kontaktivabalt internetis, klienditugi e-kirja ja telefoni teel

Miks valida Holm pank?

Pidevalt laienev tooteportfell

Holmi tooteid arendame inimeste vajadusi silmas pidades

Miks valida Holm pank?

Vastutustundlik

Lähtume vastutustundliku laenamise põhimõtetest

Miks valida Holm pank?

Teenused nii eraklientidele kui ettevõtetele

Pakume nii krediiditooteid kui tähtajalisi hoiuseid

Korduma kippuvad küsimused

Juriidilised isikud hoiuseid iseteeninduses avada ei saa. Hoiuse avamiseks täida meie kodulehel olev ärikliendi hoiuse taotlus ning me võtame sinuga ühendust.
Holmi hoiused on kaitstud riikliku Tagatisfondi hoiuste tagamise osafondiga. Vajadusel hüvitatakse hoiused koos intressiga, kuid mitte rohkem kui 100 000 € suuruses summas ühe hoiustaja kohta. Tutvu hoiustaja teabelehega siin.
Seadusest tulenevalt on pangal kohustus hoiuse taotlemisel nõuda „Juriidilise isiku ankeedi“ täitmist, kuhu märgitakse peamised andmed ettevõtte ja selle omanike kohta. Lisaks on pangad kohustatud oma tegevuses juhinduma põhimõttest „tunne oma klienti“, et vältida rahapesu ja terrorismi rahastamisega seotud riske, tagamaks majanduskeskkonna usaldusväärsuse ja läbipaistvuse.
Tulenevalt rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestastamise seadusest, on meil pangana kohustus saada kliendist piisav ülevaade ning teada, kas hoiustatav summa on meile kliendi kohta eelnevalt teadaolevale informatsioonile tavapärane või pigem mitte. Raha päritolu kohta küsides võime paluda kliendil esitada lisaandmeid ja dokumente raha päritolus veendumiseks.
Täitmaks meile, kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.
Hoiuse ennetähtaegseks lõpetamiseks palun saada meile vastavasisuline avaldus iseteeninduses või e-kirjaga aadressil info@holmbank.ee. Seejärel teeme vastava otsuse 14 päeva jooksul alates avalduse saamisest. Juhime Sinu tähelepanu sellele, et lepingu ennetähtaegsel lõpetamisel kaotad hoiuperioodi jooksul juba teenitud intressid ning vastavalt tähtajalise hoiuse lepingu üldtingimustele on meil õigus pidada hoiusesummast kinni ennetähtaegse väljamakse tasu, milleks on 2% hoiusummast.

Lisainfo

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS