Liising

Holm panga liising sobib ettevõtetele seadmete ja masinapargi uuendamiseks ning samuti sõiduauto liisimiseks. Kevadkampaania raames on sõiduautode liisingu lepingutasu 0 € ning sissemakse alates 0 €. Kampaania kehtib nii äri- kui eraklientidele kuni 30.06.2024. Pakkumise saamiseks või küsimuste korral kirjuta meile liising@holmbank.ee või helista 675 5055.

Intress

alates 5,85% + euribor

Sissemakse sõiduautodele

alates 0 €

Liisingusumma ja lepinguperiood

alates 10 000 € kuni 7 aastat

Lepingutasu sõiduautodele

1% vara ostuhinnast, min 150 €0 €

Sobilik nii

uue kui kasutatud vara ostuks

Liisingutüüp

Kapitali- ja kasutusrent
Liising

Miks valida Holm?

Liisinguga aitame kaasa Sinu ettevõtte kasvule. Finantseerime äritegevuseks vajalike sõidukite, ehitus-, metsa-, põllumajandus- ja muu tehnika, kommertssõidukite, tööstus- ja muude seadmete ostu. Pakume nii kapitali- kui kasutusrenti. Meie poolt on Sulle toeks personaalne kliendihaldur, kes Sind nõustab kõigi toimingute osas.

Oled oodatud konsultatsioonile. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, kirjuta meile liising@holmbank.ee või helista 675 5055

Miks valida Holm?
Liising
alates 10 000 €
Sissemakse sõiduautodele
alates 0 €
Lepingu pikkus
kuni 7 aastat
Tagasimakse graafik
vajadusel hooajalised maksed vastavalt ettevõtte äritegevusele
Lisatagatis
vajadusel ettevõtte omaniku ja/või juhatuse liikme käendus ja/või teise ettevõtte garantii
Intressimäär
individuaalne
Lepingutasu sõiduautodele
0 €
Vara vanus liisingperioodi lõpuks
vastavalt vara spetsiifikale

Korduma kippuvad küsimused

Holm pangast saavad liisingut taotleda Eestis registreeritud ja vähemalt 12 kuud tegutsenud juriidilised isikud, avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning füüsilisest isikust ettevõtjad.
Holm liisingut saab kasutada ettevõtte äritegevuse toetamiseks, kasvatamiseks ja laiendamiseks finantseerides selleks vajalikke seadmeid, masinaid, tehnikat või sõidukeid.
Vali välja vara, mida soovid osta ning esita liisingtaotlus. Holm pank teeb pakkumise, mille baasil saab sõlmida lepingu.
Soetatava vara müügipakkumine;
ettevõtte finantsaruanded - kui aruanne ei ole registrile esitatud, siis viimase lõppenud majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne ning jooksva majandusaasta viimase täiskvartali bilanss ja kasumiaruanne;
info ettevõtte tegevuse ja soetatava vara kasutuseesmärgi kohta (ei pea olema dokumendina);
kui liisingu lisatagatiseks on ettevõtte omaniku või juhatuse liikme käendus, siis vajadusel võime küsida täidetud ja allkirjastatud käendaja ankeeti;
hindamisakt, kui tegemist on kasutatud varaga ja müüjaks ei ole vastava vara müügiga tegelev ettevõte.
Holm võib otsuse tegemiseks küsida täiendavaid dokumente ja andmeid.
Pankadel on õigus ja kohustus selgitada välja kliendi poolt tehingutes kasutatava raha või muu vara päritolu, sh saada kliendilt tehingu aluseks olevaid dokumente ja/või andmeid tehingu vastaspoole või tehinguga seotud muu isiku kohta, et tõkestada rahapesu ja terrorismi rahastamist.
Sobivad KredEx'i (uue nimega Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus, EIS) või Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) käendus;
ettevõtte juhatuse liikme või omaniku käendus;
ettevõttega majanduslikult seotud juriidilise isiku garantii;
hüpoteek ettevõttele või ettevõttega lähedalt seotud isiku kinnisasjale.
Pankadel on kohustus koguda infot tegeliku kasusaaja kohta rahapesu tõkestamise ja maksualase teabevahetuse seadusest tulenevate kohustuste täitmiseks.

Lisainfo

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS