kodulaen

Taotlen

Kodu loomine on elu üks tähtsamaid hetki, see on suur samm inimese elus! Holm panga kodulaen on eraisikutele pakutav sihtotstarbeline laen kinnisvara tagatisel. See on mõeldud kodu ostmiseks, ehitamiseks, laiendamiseks, rekonstrueerimiseks või renoveerimiseks. Laenuga saab katta kuni 85% tagatiseks oleva vara väärtusest. Lisatagatise olemasolul pole omafinantseeringut vaja. Kodulaenu saab taotleda ka koos kaastaotlejaga. Koostöös Kredexi (uue nimega Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus, EIS) saame pakkuda laenu kodu ostuks kuni 10% omafinantseeringuga, täpsemad tingimused leiad siit.

Kodulaenu saad taotleda Holmi iseteeninduses. Hindamisakti pole taotluse tegemisel vaja, kuid see peab olemas olema enne lepingu sõlmimist. Kui oled meile iseteeninduses taotluse esitanud, võtab meie spetsialist Sinuga personaalselt ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul enne lepingu allkirjastamist tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Sihtotstarve
sihtotstarbeline laen kinnisvara tagatisel
Laenusumma
alates 5 000 €
Omafinantseering
minimaalselt 15% kinnisvara maksumusest, Kredex käendusega 10% kinnisvara maksumusest või lisatagatis
Laenulepingu pikkus
kuni 30 aastat
Maksegraafik
annuiteetgraafik või võrdse põhiosaga graafik
Aastane intressimäär
6 kuu EURIBOR* + personaalne intressimarginaal
Lepingutasu
1% summast, minimaalselt 150 €
Sobivad tagatised
kinnisvara, Kredex käendus
Nõuded laenusaajale
täisealine teovõimeline Eesti Vabariigi kodanik või Eesti Vabariigis elamisõiguse- ja tööloa alusel viibiv füüsiline täisealine isik, kes soovib krediiti kinnisvara tagatisel ja tal on laenu teenindamiseks panga hinnangul kohane regulaarne sissetulek
*EURIBORI andmete aluseks on European Money Markets Institute (emmi-benchmarks.eu) avaldatud EURIBORi määr. Negatiivne EURIBOR võrdsustatakse nulliga.
Aktsepteerime 6. ja 7. taseme kutsetunnistusega hindaja poolt koostatud eksperthinnanguid. Holm panga kliendile pakub Lahe Kinnisvarabüroo hindamisaktidele 10% soodustust. Tutvu hinnakirjaga siin.

Korduma kippuvad küsimused

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 7,58% aastas järgmistel näidistingimustel: laenu summa, mis võetakse kasutusele peale lepingu sõlmimist täies mahus on 100 000 €, tagastamine toimub igakuiste annuiteetmaksetena, lepingutasu on 1 000 €, lepingu periood on 30 aastat ja fikseerimata intressimäär on 4% + 6 kuu EURIBOR aastas (16.03.2023 seisuga on 6 kuu EURIBOR 3,131% aastas). Eeltoodust lähtuvalt on makstav kogusumma 244 502,09 €, tagasimaksete summa 245 502,09 € ja tagasimaksete arv 360. Laenu tagatiseks seatakse hüpoteek kinnisasjale ja kindlustatava tagatisvara kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Näidises ei ole arvestatud kulu tagatisvara hindamisele, tagatise seadmisega seotud notaritasudele ja riigilõivudele ning tagatisvara kindlustamise kulusid.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS