Korduma kippuvad küsimused

Väikelaen, autolaen, remondilaen, reisilaen

Laenutaotluse esitamine on mugav ja turvaline. Peale taotluse esitamist näed vastust kohe ekraanil. Positiivse otsuse korral tutvu meie pakkumisega, koosta endale sobiv maksegraafik, loe tähelepanelikult tingimusi ning allkirjasta laenuleping.
Kui vajad enne allkirjastamist mõtlemise aega, leiad pakkumise iseteenindusest.
Kuna juhindume vastutustundliku laenamise põhimõtetest, mistõttu mõningatel juhtudel vajame Sinu kontoväljavõtet või digitaalset isikutuvastust. Hoiame Sind taotlemise protsessiga alati kursis.
Jah, see on võimalik. Holm väikelaenu tagasimaksmise periood saab olla 6 - 120 kuud. Täpne maksegraafik selgub peale Sinu maksevõime hindamist.
Jah, see on võimalik - enam tasutud summa jääb järgmis(t)e osamakse(te) ettemakseks.
Jah, üldjuhul on võimalik muuta Holm väikelaenu maksegraafikut pikemaks või lühemaks ning muuta maksekuupäeva. Kui Sul tekib vastav soov, anna sellest Holmile teada kirjalikult paberkandjal või e-posti teel info@holmbank.ee.
Jah, Sul on võimalik Holm väikelaenu lepingu alusel saadud laen või osa sellest ennetähtaegselt tagastada. Kui Sul tekib vastav soov, anna sellest Holmile teada kirjalikult paberkandjal või e-posti teel info@holmbank.ee.
Swedbank

Sisene www.swedbank.ee internetipanka.
Vali menüüst “Igapäevapangandus” ja seejärel “Konto väljavõte”.
Märgi periood “Algus” (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja “Lõpp” (tänane kuupäev).
Vali “Saada päring”.
Vajuta kuvatud väljavõttel paremal üleval olevat “Lae alla”.
Seejärel saate panga kinnitusega dokumendi ASICE formaadis salvestada arvutisse ja edastada koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma kontoväljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

SEB

Sisene www.seb.ee internetipanka.
Vali menüüst „Arveldamine” ja seejärel „Väljavõte“.
Perioodi kiirvalik: „ Alates” (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja „Kuni“ (eilne kuupäev).
Vali “digitaalselt allkirjastatud” ja seejärel salvesta konto väljavõte oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

LHV

Sisene www.lhv.ee internetipanka.
Vali “Varad ja kohustused” ja seejärel “Konto väljavõte”.
Märgi periood: alguskuupäev (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja lõpukuupäev (tänane kuupäev).
Seejärel vajuta paremal üleval olevat “Salvesta” nuppu ja salvesta konto väljavõte ASICE formaadis oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Coop Pank

Sisene www.cooppank.ee internetipanka.
Vali „Väljavõte“.
Märgi periood: „Alates“ (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja „Kuni“ (tänane kuupäev).
Vali „Konto väljavõte“.
Vali „Salvesta“, vali ASICE failiformaat ja salvesta konto väljavõte oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Luminor

Sisene www.luminor.ee internetipanka.
Vali „Post“, vali teema „Konto“ ning kirja sisu: "Palun edastada oma konto nr. panga poolt digiallkirjastatud viimase 6 kuu väljavõte oma e-posti aadressile."
NB! Luminor edastab e-posti teel vaid krüpteeritud (CDOC formaadis) väljavõtteid, mida saad avada ainult oma ID-kaardi ja pin 1 abil (dekrüpteeri ID-kaardiga). Seejärel salvestada fail ASICE formaadis (digitaalselt allkirjastatud failina) oma arvutisse. Salvestatud väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee.

Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.
Makseraskuste ilmnemisel pöördu esimesel võimalusel Holm panga poole, vajalikke suuniseid leiad siit.
Riikliku taustaga isik on füüsiline isik, kes täidab või on täitnud avaliku võimu olulisi ülesandeid ja kelle suhtes jätkuvalt esinevad sellega seotud riskid.
Avaliku võimu oluliste ülesannete täitjateks on:
• riigipea või valitsusjuht;
• minister ning ase- või abiminister;
• parlamendiliige või parlamendiga sarnase seadusandliku organi liige;
• erakonna juhtorgani liige;
• riigi kõrgeima kohtu kohtunik, ülemkohtu ja riigikohtu liige;
• riigikontrolör ja keskpanga nõukogu või juhatuse liige,
• suursaadik, saadik või asjur;
• kaitsejõudude kõrgem ohvitser;
• riigi valitseva mõju all oleva äriühingu juhatuse ja haldus- või järelevalveorgani liige;
• rahvusvahelise organisatsiooni juht, juhi asetäitja ja juhtorgani liige. Riikliku taustaga isikuks loetakse ka sellise isiku pereliiget (abikaasa või abikaasaga samaväärseks peetav isik, vanem, laps, lapse abikaasa või abikaasaga samaväärseks peetav isik). Riikliku taustaga isiku lähedaseks kaastöötajaks on füüsiline isik, kelle kohta on teada, et:
• ta on juriidilise isiku või usaldushalduse tegelik kasusaaja koos riikliku taustaga isikuga;
• tal on lähedased ärisuhted riikliku taustaga isikuga;
• ta on riikliku taustaga isiku huvides loodud juriidilise isiku või usaldushalduse tegelik kasusaaja.
Kui annad loa päringu esitamiseks Pensionikeskusesse ja Maksu- ja Tolliametisse ning nendel asutustel edastada meile andmeid Sinu kohta, kiirendab see Sinu taotluse analüüsi ja krediidiotsuse tegemist. Pensionikeskusest saadud andmeid kasutame brutotöötasu väljaarvestamiseks. Maksu- ja Tolliamet edastab Holm pangale järgmised andmed: deklareeritud tulu (v.a tulu vara võõrandamisest); töötasu jm tööandjate väljamaksed (TSD alusel); töövõimetus-, töötuskindlustus- ja koondamishüvitised, pensionid, sissemaksed III pensionisambasse, kogumispensioni väljamaksed (TSD alusel); töötamise registrisse tehtud kanded (info tööandja ja töösuhte koha); dividendid ja omakapitalist tehtud väljamaksed; maksuvõlg alates 100 €. Vastavad andmed on päringule eelneva kuni 12 kuu kohta. Kasutame saadud andmeid krediidivõimelisuse hindamiseks.
Krediidi kulukuse määr näitab protsentuaalselt laenust tulenevat tegelikku kulu laenuvõtjale aastas, selleks võetakse arvesse kõik teadaolevad kulud, mis kliendil tuleb tasuda.
Oma lepinguid näed meie iseteenindusest. Sisene iseteenindusse siit.
Holm väikelaenu lepingu viitenumbriks on lepingu number, mille leiad oma lepingu päisest. MUUDATUS: kui Sa oled Holm väikelaenu lepingu sõlminud peale 09.12.2020, leiad viitenumbri laenulepingu punktist "Laenu tagastamine ja maksete tegemine" ning maksegraafikult. See on Sinu personaalse elektroonilise kliendikonto viitenumber uute väikelaenulepingute maksete tegemiseks. Jälgi, et makse jõuaks meie kontole hiljemalt maksetähtajal, näiteks puhkepäevadel ja pühade ajal võib pankadevaheliste maksete liikumine viibida. Selleks, et makse meelest ei läheks, on Sul võimalik sõlmida püsikorraldus enda internetipangas. Lepinguid ja kliendikontot saad jälgida ka meie iseteeninduses.
Pärast lepingu allkirjastamist maksame laenusumma välja üldjuhul 1 tööpäeva jooksul. Laenusumma kantakse Sinu isiklikule kontole.
Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik.
Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid.
Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.
Holm väikelaenu saavad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed. Sinu sissetulek peab olema vähemalt 250 € kuus ja Sul ei tohi olla võlgnevusi.
Holm järelmaksu ja väikelaenu tasumine toimub maksegraafiku alusel (lepingu lisa). Eraldi igakuist arvet Holm ei saada. Jälgi, et makse jõuaks meie kontole hiljemalt maksetähtajal, näiteks puhkepäevadel ja pühade ajal võib pankadevaheliste maksete liikumine viibida. Selleks, et makse meelest ei läheks, on Sul võimalik sõlmida püsikorraldus enda internetipangas. Maksegraafikut saad jälgida ka meie iseteeninduses.
Krediidilimiit on rahaline piirsumma, mille ulatuses saad osta kaupu või teenuseid. Holm väikelaenu puhul on võimalik taotleda maksimaalselt kuni 25 000 €. Sinu võimalik Holm väikelaenu limiit selgub peale taotluse esitamist. Täida taotlus siin.
Igakuine haldustasu on alates 0€. Haldustasu suurus sõltub kehtivatest tingimustest ja kampaaniatest. Tingimustega tutvu pakkumisel ja lepingul.

Liisi järelmaks

Liisi järelmaksuga saavad osta kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed. Sinu sissetulek peab olema vähemalt 250 € kuus ja Sul ei tohi olla võlgnevusi.
Liisi järelmaksu lepingu saad allkirjastada kaupluses kohapeal paberkandjal või digitaalselt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID'ga.
Krediidilimiit on rahaline piirsumma, mille ulatuses saad osta kaupu või teenuseid. Liisi järelmaksu puhul on võimalik taotleda maksimaalselt kuni 25 000 €. Sinu võimalik järelmaksu limiit selgub peale taotluse esitamist. Küsi pakkumist Sulle sobivast kauplusest või enne ostu meie käest.
Lepingutasu on alates 0 €. Lepingutasu suurus sõltub kauplusest ja käimasolevatest kampaaniatest.
Liisi järelmaksu puhul ei lisandu haldustasu.
Liisi järelmaksu tasumine toimub maksegraafiku alusel (lepingu lisa). Eraldi igakuist arvet Holm ei saada. Jälgi, et makse jõuaks meie kontole hiljemalt maksetähtajal, näiteks puhkepäevadel ja pühade ajal võib pankadevaheliste maksete liikumine viibida. Selleks, et makse meelest ei läheks, on Sul võimalik sõlmida püsikorraldus enda internetipangas. Maksegraafikut saad jälgida ka meie iseteeninduses.
Liisi järelmaksu lepingu puhul on viitenumbriks lepingu number, mille leiad lepingu päisest.
Jah, see on võimalik. Liisi järelmaksu tagasimaksmise periood saab olla 1 - 60 kuud. Täpne maksegraafik selgub peale Sinu maksevõime hindamist.
Jah, see on võimalik - enam tasutud summa jääb järgmis(t)e osamakse(te) ettemakseks.
Jah, Sul on võimalik Liisi järelmaksu lepingu alusel saadud laen või osa sellest ennetähtaegselt tagastada. Kui Sul tekib vastav soov, anna sellest Holmile teada kirjalikult paberkandjal või e-posti teel info@holmbank.ee.
Jah, üldjuhul on võimalik muuta Liisi järelmaksu maksegraafikut pikemaks või lühemaks ning muuta maksekuupäeva. Kui Sul tekib vastav soov, anna sellest Holmile teada kirjalikult paberkandjal või e-posti teel info@holmbank.ee.
Swedbank

Sisene www.swedbank.ee internetipanka.
Vali menüüst “Igapäevapangandus” ja seejärel “Konto väljavõte”.
Märgi periood “Algus” (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja “Lõpp” (tänane kuupäev).
Vali “Saada päring”.
Vajuta kuvatud väljavõttel paremal üleval olevat “Lae alla”.
Seejärel saate panga kinnitusega dokumendi ASICE formaadis salvestada arvutisse ja edastada koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma kontoväljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

SEB

Sisene www.seb.ee internetipanka.
Vali menüüst „Arveldamine” ja seejärel „Väljavõte“.
Perioodi kiirvalik: „ Alates” (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja „Kuni“ (eilne kuupäev).
Vali “digitaalselt allkirjastatud” ja seejärel salvesta konto väljavõte oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

LHV

Sisene www.lhv.ee internetipanka.
Vali “Varad ja kohustused” ja seejärel “Konto väljavõte”.
Märgi periood: alguskuupäev (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja lõpukuupäev (tänane kuupäev).
Seejärel vajuta paremal üleval olevat “Salvesta” nuppu ja salvesta konto väljavõte ASICE formaadis oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Coop Pank


Sisene www.cooppank.ee internetipanka.
Vali „Väljavõte“.
Märgi periood: „Alates“ (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja „Kuni“ (tänane kuupäev).
Vali „Konto väljavõte“.
Vali „Salvesta“, vali ASICE failiformaat ja salvesta konto väljavõte oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Luminor

Sisene www.luminor.ee internetipanka.
Vali „Post“, vali teema „Konto“ ning kirja sisu: "Palun edastada oma konto nr. panga poolt digiallkirjastatud viimase 6 kuu väljavõte oma e-posti aadressile."
NB! Luminor edastab e-posti teel vaid krüpteeritud (CDOC formaadis) väljavõtteid, mida saad avada ainult oma ID-kaardi ja pin 1 abil (dekrüpteeri ID-kaardiga). Seejärel salvestada fail ASICE formaadis (digitaalselt allkirjastatud failina) oma arvutisse. Salvestatud väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee.

Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.
Makseraskuste ilmnemisel pöördu esimesel võimalusel Holm panga poole, vajalikke suuniseid leiad siit.
Riikliku taustaga isik on füüsiline isik, kes täidab või on täitnud avaliku võimu olulisi ülesandeid ja kelle suhtes jätkuvalt esinevad sellega seotud riskid.
Avaliku võimu oluliste ülesannete täitjateks on:
• riigipea või valitsusjuht;
• minister ning ase- või abiminister;
• parlamendiliige või parlamendiga sarnase seadusandliku organi liige;
• erakonna juhtorgani liige;
• riigi kõrgeima kohtu kohtunik, ülemkohtu ja riigikohtu liige;
• riigikontrolör ja keskpanga nõukogu või juhatuse liige,
• suursaadik, saadik või asjur;
• kaitsejõudude kõrgem ohvitser;
• riigi valitseva mõju all oleva äriühingu juhatuse ja haldus- või järelevalveorgani liige;
• rahvusvahelise organisatsiooni juht, juhi asetäitja ja juhtorgani liige. Riikliku taustaga isikuks loetakse ka sellise isiku pereliiget (abikaasa või abikaasaga samaväärseks peetav isik, vanem, laps, lapse abikaasa või abikaasaga samaväärseks peetav isik). Riikliku taustaga isiku lähedaseks kaastöötajaks on füüsiline isik, kelle kohta on teada, et:
• ta on juriidilise isiku või usaldushalduse tegelik kasusaaja koos riikliku taustaga isikuga;
• tal on lähedased ärisuhted riikliku taustaga isikuga;
• ta on riikliku taustaga isiku huvides loodud juriidilise isiku või usaldushalduse tegelik kasusaaja.
Kui annad loa päringu esitamiseks Pensionikeskusesse ja Maksu- ja Tolliametisse ning nendel asutustel edastada meile andmeid Sinu kohta, kiirendab see Sinu taotluse analüüsi ja krediidiotsuse tegemist. Pensionikeskusest saadud andmeid kasutame brutotöötasu väljaarvestamiseks. Maksu- ja Tolliamet edastab Holm pangale järgmised andmed: deklareeritud tulu (v.a tulu vara võõrandamisest); töötasu jm tööandjate väljamaksed (TSD alusel); töövõimetus-, töötuskindlustus- ja koondamishüvitised, pensionid, sissemaksed III pensionisambasse, kogumispensioni väljamaksed (TSD alusel); töötamise registrisse tehtud kanded (info tööandja ja töösuhte koha); dividendid ja omakapitalist tehtud väljamaksed; maksuvõlg alates 100 €. Vastavad andmed on päringule eelneva kuni 12 kuu kohta. Kasutame saadud andmeid krediidivõimelisuse hindamiseks.
Krediidi kulukuse määr näitab protsentuaalselt laenust tulenevat tegelikku kulu laenuvõtjale aastas, selleks võetakse arvesse kõik teadaolevad kulud, mis kliendil tuleb tasuda.
Oma lepinguid näed meie iseteenindusest. Sisene iseteenindusse siit.

Krediitkaart

Krediitkaardi mitte kasutamine ei too Sulle kaasa kohustusi, sest kaardil puudub igakuine hooldustasu.
Füüsiline krediitkaart tuleb meie iseteeninduses aktiveerida, virtuaalne krediitkaart on peale tellimist koheselt kasutamisvalmis, kui oled kaardi seadetes sisse lülitanud internetiostud ning sisestanud 3D parooli.
Krediitkaardi vaba limiiti näed meie iseteeninduses. Füüsilise krediitkaardiga saad vaba limiiti kontrollida ka kõigis pangaautomaatides, sel juhul lisandub teenuse hind 0,47 €.
Krediitkaardiga tehtud tehinguid saad vaadata meie iseteeninduses.
Virtuaalne krediitkaart ja esmane füüsiline krediitkaart on tasuta. Kui füüsilise krediitkaardi kaotad ja soovid tellida uue, saad seda teha meie iseteeninduses ning sel juhul tuleb tasuda uue füüsilise krediitkaardi tasu 10 €.
Krediitkaardiga saad maksta kaardimakse võimalusega kauplustes ja Visa kaarti toetavates e-poodides. Turvalisuse huvides ei saa krediitkaardiga osta järgmistes riikides: Afganistan, Albaania, Ameerika Ühendriigid, Argentina, Bahama, Barbados, Boliivia, Bosnia ja Hertsegoviina, Botswana, Brasiilia, Burkina Faso, Burundi, Dominikaani Vabariik, Ekvatoriaal-Guinea, Etioopia, Filipiinid, Ghana, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Hongkong, India, Iraak, Iraan, Island, Jamaica, Jeemen, Kaimanisaared, Kambodža, Kolumbia, Kongo Demokraatlik Vabariik, Kongo Vabariik, Laos, Liibanon, Liibüa, Lõuna-Aafrika Vabariik, Lõuna-Sudaan, Maroko, Mauritius, Mehhiko, Mongoolia, Myanmar, Nicaragua, Pakistan, Panama, Peruu, Põhja-Korea, Senegal, Somaalia, Sri Lanka, Sudaan, Süüria, Zimbabwe, Tai, Trinidad ja Tobago, Tuneesia, Türkmenistan, Uganda, Ukraina, Vanuatu, Venemaa, Venezuela, Vietnam.
Krediitkaardi intressivaba periood on igalt ostult 15 päeva. Intress lisandub kasutatud krediidisummale alates 16. päevast.
Iga kuu saadab Holm Bank AS Sulle maksekorralduse, kus on näha kohustuslik tagasimakstav osamakse, kasutusse võetud krediidilimiit, lepingu vaba limiit, lepingule kohalduv intressimäär ja tehingute väljavõte. Intressi arvestatakse iga kuu laenujäägilt. Arve peab olema tasutud hiljemalt 10. kuupäevaks. Võlgnevuse korral on kaardi kasutamine peatatud. Vastavalt soovile saad alati tasuda kogu maksekorraldusel näidatud laenujäägi või osa sellest, kuid mitte vähem kui minimaalse osamakse. Tagasimaksete tasumine toimub Holm Bank AS arvelduskontole EE391010220035757017 SEB Pangas või EE087700771000802113 LHV Pangas. Viitenumber on kohustuslik!
Ostude puhul, kus saadud kaup või teenus on kas ebakvaliteetne, ei vasta tingimistele või kauba tarnetähtaeg on ületatud, võta ühendust vastava kaupmehega. Kaubad ja teenused, mille eest toimub tasumine korduvmaksetena (recurring payment), on esmalt need tarvis lõpetada kaupmehe või teenuse pakkuja poolt. Teenuse osutamise ajal toimunud kaarditehinguid ei tagastata. Hotelli-ja autorenditehingute puhul võib lisanduda tasusid lähtuvalt teenuse iseloomust (minibaari arved, liiklustrahvid, teemaksud) või mitte kohale ilmumise tasu („no show“). Tehingu asjaolude väljaselgitamiseks palun võta ühendust kaupmehe või teenusepakkujaga. Küsimuste korral võta meiega ühendust: kaart@holmbank.ee.
Virtuaalsed krediitkaarti saad kasutada tavapoodides ja e-poodides. Selleks tuleb Sul lisada virtuaalne krediitkaart nutitelefoni Apple Pay või Google Pay digirahakotti ja see ongi kasutusvalmis kõikjal, kus VISA kaarti aktsepteeritakse.

Erakliendi hoiused

Hoiuse avamiseks sisene meie iseteenindusse ja järgi sealseid juhiseid. Kui oled nõustunud iseteeninduse lepingu tingimustega, siis täida hoiuselepingu taotlus ja allkirjasta hoiuseleping. Seda kõike saad teha elektrooniliselt iseteeninduses. Küsimuste korral võta ühendust meie klienditoega.
Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu hoiuste kogusumma koos intressidega on suurem kui 15 000 eurot. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik.
Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid.
Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.
Pärast hoiuselepingu allkirjastamist palume sul hoiusumma üle kanda oma isiklikult arvelduskontolt Holm panga arvelduskontole 7 kalendripäeva jooksul arvestades hoiuselepingu sõlmimisest. Vajalikud makserekvisiidid leiad meie iseteenindusest peale hoiuselepingu sõlmimist. Kuni 15 000 euro ülekandmisel on võimalik kasutada kõikide suuremate Eesti pankade makselinke.
Hoiuse kliendikonto on Sinu personaalse viitenumbriga konto Holm pangas, mille kaudu toimuvad panga ja Sinu vahelised arveldused. Kliendikonto ei ole arvelduskonto ning seda ei saa kasutada igapäevasteks pangatehinguteks.
Hoiusekontole kogutud raha kantakse hoiuperioodi lõppedes Sinu kliendikontole Holm pangas. Kliendikontol oleva raha saad igal ajal kanda oma teises pangas asuvale arvelduskontole või kasutada seda uue hoiuse avamiseks.
Hoiuselepingu automaatse pikenemise korral pikeneb hoius sama pikaks perioodiks kui on algse hoiuselepingu pikkus.
Hoiuselepingu automaatse pikenemise korral kehtib uuele hoiuperioodile uus intressimäär vastavalt uue hoiuperioodi esimesel päeval Holm pangas kehtivale intressimäärale.
Holm pangas saab hoiuse avada Eesti residendist füüsiline isik, kelle vanus on vähemalt 18 eluaastat või Eestis registreeritud juriidiline isik.
Holmi hoiused on kaitstud riikliku Tagatisfondi hoiuste tagamise osafondiga. Vajadusel hüvitatakse hoiused koos intressiga, kuid mitte rohkem kui 100 000 euro suuruses summas ühe hoiustaja kohta. Tutvu hoiustaja teabelehega, mille leiad siit.
Holm pank peab kinni hoiuse intressidelt tulumaksu ja kannab selle Sinu eest Maksu- ja Tolliametile. Teenitud intressilt on tulumaksu tasumist võimalik edasi lükata, kui kasutad rahaülekande sooritamisel oma teises pangas avatud isiklikku investeerimiskontot ja annad meile sellest teada. Selleks pead märkima hoiuselepingut avades tingimustesse, et Sul on hoiuseintressidelt tulumaksu mittekinnipidamiseks seaduslik alus. Holm investeerimiskontosid ei ava.
Tulenevalt rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestastamise seadusest, on meil pangana kohustus saada kliendist piisav ülevaade ning teada, kas hoiustatav summa on meile kliendi kohta eelnevalt teadaolevale informatsioonile tavapärane või pigem mitte. Raha päritolu kohta küsides võime paluda kliendil esitada lisaandmeid ja dokumente raha päritolus veendumiseks.
Hoiuselepingu sõlmimisel on võimalik valida hoiusele automaatne pikenemine. Sellisel juhul pikeneb hoius hoiuperioodi lõppedes automaatselt samaks hoiuperioodiks uue hoiuperioodi esimesel päeval pangas kehtiva intressimääraga. Hoiuperioodi automaatset pikenemist on võimalik määrata või sellest loobuda kogu hoiuperioodi jooksul muutes iseteeninduses lepingu pikenemise korraldust.
Hoiuse ennetähtaegseks lõpetamiseks palun saada meile vastavasisuline avaldus aadressil info@holmbank.ee.
Kanname hoiusumma sinu kliendikontole 15 päeva jooksul alates lepingu ülesütlemise avalduse saamisest. Kui soovid hoiusumma kliendikontole kandmist lühema tähtaja jooksul kui 15 päeva, siis on pangal õigus nõuda ja hoiustajal kohustus maksta tasu, milleks on 2% hoiusummast.
Juhime Sinu tähelepanu sellele, et lepingu ennetähtaegsel lõpetamisel kaotad hoiuperioodi jooksul juba teenitud intressid.
Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS