liising

Holm liising sobib hästi nii uute kui kasutatud sõidukite ostmiseks, olgu selleks mootorratas, ATV, sõiduauto, väikebuss, mootorpaat, purjekas või kasvõi helikopter. Panga poolt on Sulle toeks personaalne kliendihaldur, kes nõustab toimingute ja vajalike dokumentide osas. Tegutseme kiirelt ja paindlikult - meie eesmärk on, et saad liisingtehingu korraldatud müüja juurest lahkumata ja soovi korral valitud sõidukiga koju sõita.

Selleks, et taotluse tegemine oleks Sulle võimalikult mugav, saada e-kirjaga liising@holmbank.ee
• täidetud ja digiallkirjastatud eraisiku liisingutaotlus
• viimase 6 kuu pangakontode kinnitatud väljavõtted
• soovitud sõiduki pakkumine

Lisainfo telefonil 6755055 või e-kirja teel aadressil liising@holmbank.ee

Liising
alates 10 000 €
Sissemakse
alates 0%
Lepingu pikkus
kuni 7 aastat
Lisatagatis
vajadusel eraisiku käendus
Intressimäär
Intress alates 5,85% + EURIBOR
Lepingutasu
1% vara ostuhinnast, min 150 €
Lepingu ennetähtaegne lõpetamine
tasuta (intress kasutatud aja eest)

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 9,88% järgmistel näidistingimustel: vara hind 30 000 €, sissemakse 10%, lepingu periood 60 kuud, fikseerimata intress 5,85% aastas + 6 kuu Euribor (17.03.2023 seisuga oli 6 kuu Euribor 3,055%; lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu järel ning Euribori negatiivse väärtuse korral loetakse see võrdseks nulliga), lepingutasu 270 €, tagasimaksete arv 61, tagasimaksete summa 36 660,80 €, krediidi kogusumma 36 930,80 €. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Liisingu võtmisel tuleb juurde sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Määras ei ole arvestatud kindlustamise kulusid ning võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive ja hindamisakti tasu.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS