Tähtajaline hoius

Holm pank pakub võimalust tähtajaliselt turvaliselt hoiustada turu parimate hoiuintressidega.

Hoiusumma

500 - 100 000 €

Hoiuperiood

3-60 kuud

Intress

4,1%

Sobilik

raha hoidmiseks ja kasvatamiseks
Tähtajaline hoius

Holm panga hoiused on kuni 100 000 € piires kaitstud riikliku Tagatisfondi poolt. Tähtajalise hoiuse saad avada meie iseteeninduses. Hoiusumma koos kogunenud intressisummaga saad välja võtta hoiuperioodi lõpus. Võid kasutada ka hoiuperioodi automaatse pikenemise võimalust. Igaks uueks perioodiks rakenduvad pikendamise hetkel kehtivad intressimäärad ja tingimused.

Hoiuse intressimäärad

Erakliendile
Intressimäärad on tabelis toodud aasta baasil, kehtivad 12.06 - 23.06.2024.

Intresside arvestamisel lähtutakse 360-päevasest aastast ja tehingu tegelikust päevade arvust. Intressimäärad kehtivad tähtajalistele hoiustele summas 500 kuni 100 000 eurot.

Periood (kuud)3-5 6-8 9-11 12 18 24 36 48 60
Intress (%)4,14,14,14,14,14,14,14,14,1

Kuidas sõlmida hoiuselepingut?

1
2
3
4

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu hoiuste kogusumma koos intressidega on suurem kui 15 000 eurot. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Korduma kippuvad küsimused

Hoiuse avamiseks sisene meie iseteenindusse ja järgi sealseid juhiseid. Kui oled nõustunud iseteeninduse lepingu tingimustega, siis täida hoiuselepingu taotlus ja allkirjasta hoiuseleping. Seda kõike saad teha elektrooniliselt iseteeninduses. Küsimuste korral võta ühendust meie klienditoega.
Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu hoiuste kogusumma koos intressidega on suurem kui 15 000 eurot. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik.
Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid.
Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.
Pärast hoiuselepingu allkirjastamist palume sul hoiusumma üle kanda oma isiklikult arvelduskontolt Holm panga arvelduskontole 7 kalendripäeva jooksul arvestades hoiuselepingu sõlmimisest. Vajalikud makserekvisiidid leiad meie iseteenindusest peale hoiuselepingu sõlmimist. Kuni 15 000 euro ülekandmisel on võimalik kasutada kõikide suuremate Eesti pankade makselinke.
Hoiuse kliendikonto on Sinu personaalse viitenumbriga konto Holm pangas, mille kaudu toimuvad panga ja Sinu vahelised arveldused. Kliendikonto ei ole arvelduskonto ning seda ei saa kasutada igapäevasteks pangatehinguteks.
Hoiusekontole kogutud raha kantakse hoiuperioodi lõppedes Sinu kliendikontole Holm pangas. Kliendikontol oleva raha saad igal ajal kanda oma teises pangas asuvale arvelduskontole või kasutada seda uue hoiuse avamiseks.
Hoiuselepingu automaatse pikenemise korral pikeneb hoius sama pikaks perioodiks kui on algse hoiuselepingu pikkus.
Hoiuselepingu automaatse pikenemise korral kehtib uuele hoiuperioodile uus intressimäär vastavalt uue hoiuperioodi esimesel päeval Holm pangas kehtivale intressimäärale.
Holm pangas saab hoiuse avada Eesti residendist füüsiline isik, kelle vanus on vähemalt 18 eluaastat või Eestis registreeritud juriidiline isik.
Holmi hoiused on kaitstud riikliku Tagatisfondi hoiuste tagamise osafondiga. Vajadusel hüvitatakse hoiused koos intressiga, kuid mitte rohkem kui 100 000 euro suuruses summas ühe hoiustaja kohta. Tutvu hoiustaja teabelehega, mille leiad siit.
Holm pank peab kinni hoiuse intressidelt tulumaksu ja kannab selle Sinu eest Maksu- ja Tolliametile. Teenitud intressilt on tulumaksu tasumist võimalik edasi lükata, kui kasutad rahaülekande sooritamisel oma teises pangas avatud isiklikku investeerimiskontot ja annad meile sellest teada. Selleks pead märkima hoiuselepingut avades tingimustesse, et Sul on hoiuseintressidelt tulumaksu mittekinnipidamiseks seaduslik alus. Holm investeerimiskontosid ei ava.
Tulenevalt rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest, on meil pangana kohustus saada kliendist piisav ülevaade ning teada, kas hoiustatav summa on meile kliendi kohta eelnevalt teadaolevale informatsioonile tavapärane või pigem mitte. Raha päritolu kohta küsides võime paluda kliendil esitada lisaandmeid ja dokumente raha päritolus veendumiseks.
Hoiuselepingu sõlmimisel on võimalik valida hoiusele automaatne pikenemine. Sellisel juhul pikeneb hoius hoiuperioodi lõppedes automaatselt samaks hoiuperioodiks uue hoiuperioodi esimesel päeval pangas kehtiva intressimääraga. Hoiuperioodi automaatset pikenemist on võimalik määrata või sellest loobuda kogu hoiuperioodi jooksul muutes iseteeninduses lepingu pikenemise korraldust.
Hoiuse ennetähtaegseks lõpetamiseks palun saada meile vastavasisuline avaldus aadressil info@holmbank.ee.
Kanname hoiusumma sinu kliendikontole 15 päeva jooksul alates lepingu ülesütlemise avalduse saamisest. Kui soovid hoiusumma kliendikontole kandmist lühema tähtaja jooksul kui 15 päeva, siis on pangal õigus nõuda ja hoiustajal kohustus maksta tasu, milleks on 2% hoiusummast.
Juhime Sinu tähelepanu sellele, et lepingu ennetähtaegsel lõpetamisel kaotad hoiuperioodi jooksul juba teenitud intressid.

Lisainfo

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS