Liisi Pluss piirideta järelmaks

Liisi Pluss järelmaksu saad kasutada ostude eest tasumiseks igas kaupluses, e-poes ja teenusepakkuja juures. Taotluse saad mugavalt esitada otse Holmi iseteeninduses.

Järelmaks

kõikjalt üle maailma

Taotlemiseks

pilt tootest või selle hinnast

Ostusumma

otse Sinu kontole

Intress

3 kuud 0%

Järelmaks kuni

25 000 €

Haldustasu

0 €
Liisi Pluss piirideta järelmaks

Järelmaks kõikjalt üle maailma

Liisi Pluss on uudne piirideta järelmaks, kus ostusumma laekub otse Sinu kontole ja saad kauba või teenuse eest tasuda kõikjal maailmas - olgu kauplus Eestis või Sinu lemmik e-pood Ameerikas.

Pilt tootest ja selle hinnast piisab

Piisab, kui laadid taotluse juurde kas arve, tšeki, kviitungi või kasvõi pildi tootest ja selle hinnast. Teed taotluse ja saad ostu jaoks summa oma kontole. Maksegraafiku saad valida enda soovi järgi kuni 10 aastaks.

Kuidas taotleda Liisi Pluss järelmaksu?

1
2
3
4
Taotluse juurde tuleb üles laadida fail, kus on näha, millist toodet järelmaksuga soetatakse ja mis on toote hind. Juhul, kui toodet ja toote hinda ei ole võimalik ühes failis kuvada, laadi üles ainult toote pilti sisaldav fail. Toote hinna saad märkida taotlusesse. Puuduliku info korral on pangal õigus leping 14 päeva jooksul üles öelda.

Kampaania!

Kõik 3-kuulised lepingud 0% intressiga ja ilma lisatasudeta!

Kampaania kehtib kuni 31.08.2024
Muu pikkusega lepingutele kohaldub personaalne intressimäär ja lepingutasu.

Kampaania!

Korduma kippuvad küsimused

Liisi Pluss on kõige paindlikum järelmaks maailmas, mida saad kasutada absoluutselt igas kaupluses, e-poes ja teenuse eest tasumiseks. Liisi Pluss annab võimaluse kasutada järelmaksu kõikjal - ka nende kaupmeeste juures, kus järelmaksu ei pakuta. Intress on personaalne, taotlemine on mugav ja täielikult digitaalne meie iseteeninduses.
Liisi Pluss järelmaksu taotlemiseks piisab failist (pdf, svg, jpeg, png, heic, webp, avif), kus kajastub järelmaksuga ostetav toode (või selle nimi) ja hind. Näiteks sobivad arved (sh. ettemaksuarved) ja tšekid, aga ka pilt tootest ja hinnasildist või e-poes kuvatud hinnast. Oluline on, et failis oleks kajastatud nii toote nimi (või pilt tootest) kui selle hind. Kui mõlemad ei mahu pildile, laadi üles pilt tootest ja kirjuta toote hind taotlusesse. Lisada saab vaid ühe faili. Kui info failis on puudulik, on pangal õigus leping ühepoolselt 14 päeva jooksul üles öelda.
Kui soovid finantseeringut juba tasutud arvele, kehtivad eespool mainitud nõuded.
Ettemaksuarve on veel tasumata arve, mille alusel saad kaupmehele kauba eest tasuda. E-poodidest leiad selle tavaliselt ostukorvi eest tasudes valikuna "Tasumine pangaülekandega" või "Tasumine arvega". Selle valiku puhul saadab kauplus Sulle arve, mille saad meile edastada järelmaksu taotlemiseks. Peale ostusumma ülekandmist Sinu kontole saad arve kaupmehele tasuda. Jaekauplusest ostes küsi ettemaksuarvet klienditeenindajalt.
Kui soovid ostu vaid osaliselt järelmaksuga finantseerida, on ka see võimalik. Sellisel juhul kirjuta taotlusesse summa, mida soovid finantseerida.
Järelmaksu saad taotleda summale kuni 25 000 €, täpne võimalik summa sõltub iga taotleja isiklikust maksevõimest ja soovitud perioodist - minimaalne kuumakse on 7 €.
Pakume Sulle personaalset intressi, mis sõltub Sinu taotletavast summast ja krediidivõimekusest.
Haldustasusid ei lisandu, kuid lisandub lepingu sõlmimise tasu.
Liisi järelmaksu saavad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed, kellel ei ole kehtivaid võlgnevusi.
Järelmaksu tasumine toimub maksegraafiku alusel, mille leiad lepingu lisast. Eraldi igakuist arvet me ei saada. Jälgi, et makse jõuaks meieni hiljemalt maksetähtajal ja arvesta, et näiteks puhkepäevadel ja pühade ajal võib pankadevaheliste maksete liikumine viibida. Selleks, et igakuise makse tegemine ei ununeks, on Sul võimalik sõlmida makse püsikorraldus enda internetipangas. Maksegraafikut saad jälgida ka meie iseteeninduses.
Jah, lepingu vormistamisel on Sul võimalik valida endale sobiv tagasimakseperiood ja igakuine maksekuupäev.
Jah, üldjuhul on järelmaksu maksegraafikut võimalik muuta ja soovi korral summa ka ennetähtaegselt tagasi maksta. Anna oma soovist teada iseteeninduses või aadressil info@holmbank.ee.
Kui soovid juba enne ostu soetamist teada, kui suure summa eest on sul võimalik järelmaksu kasutada, on Sul võimalik meie iseteeninduses esitada esmalt järelmaksu limiidi taotlus, mille leiad siit. Limiiditaotlus võimaldab Sul juba enne ostu sooritamist kindel olla, et saad vajalikul hetkel soovitud summa järelmaksuga tasuda. Eeltaotletud limiit kehtib 60 päeva ning limiidi summa piires on võimalik järelmaksu taotleda nii arve alusel kui ka meie partnerpoodides.
Swedbank
Sisene www.swedbank.ee internetipanka.
Vali menüüst “Igapäevapangandus” ja seejärel “Konto väljavõte”.
Märgi periood “Algus” (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja “Lõpp” (tänane kuupäev).
Vali “Saada päring”.
Vajuta kuvatud väljavõttel paremal üleval olevat “Lae alla”.
Seejärel saate panga kinnitusega dokumendi ASICE formaadis salvestada arvutisse ja edastada koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma kontoväljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

SEB
Sisene www.seb.ee internetipanka.
Vali menüüst „Arveldamine” ja seejärel „Väljavõte“.
Perioodi kiirvalik: „ Alates” (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja „Kuni“ (eilne kuupäev).
Vali “digitaalselt allkirjastatud” ja seejärel salvesta konto väljavõte oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

LHV
Sisene www.lhv.ee internetipanka.
Vali “Varad ja kohustused” ja seejärel “Konto väljavõte”.
Märgi periood: alguskuupäev (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja lõpukuupäev (tänane kuupäev).
Seejärel vajuta paremal üleval olevat “Salvesta” nuppu ja salvesta konto väljavõte ASICE formaadis oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Coop Pank
Sisene www.cooppank.ee internetipanka.
Vali „Väljavõte“.
Märgi periood: „Alates“ (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja „Kuni“ (tänane kuupäev).
Vali „Konto väljavõte“.
Vali „Salvesta“, vali ASICE failiformaat ja salvesta konto väljavõte oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Luminor
Sisene www.luminor.ee internetipanka.
Vali „Post“, vali teema „Konto“ ning kirja sisu: "Palun edastada oma konto nr. panga poolt digiallkirjastatud viimase 6 kuu väljavõte oma e-posti aadressile."
NB! Luminor edastab e-posti teel vaid krüpteeritud (CDOC formaadis) väljavõtteid, mida saad avada ainult oma ID-kaardi ja pin 1 abil (dekrüpteeri ID-kaardiga). Seejärel salvestada fail ASICE formaadis (digitaalselt allkirjastatud failina) oma arvutisse. Salvestatud väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee.
Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 30,27% aastas järgmistel näidistingimustel: laenu summa 900 €, lepingutasu 9,90 €, periood 20 kuud, fikseeritud intressimäär 13,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 1113,14 €, tagasimaksete summa 1113,14 € ja tagasimaksete arv 20.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS