Refinantseerimislaen

Refinantseerimislaenuga saad tuua oma praegused laenud ja järelmaksud üle Holm panka ja liita need üheks lepinguks, ühe kuumaksega.

Laenusumma

kuni 25 000 €

Intress

alates 5,99%

Lepingutasu

alates 30 €

Haldustasu

0 €

Kogu laenuperioodi ajaks

fikseeritud kuumakse

Lepingu pikkus

6-120 kuud
Refinantseerimislaen

1+1+1=1 Tõepoolest, matemaatika võib olla ka selline! Saad oma erinevad laenud ja järelmaksud liita kokku üheks Holm panga refinantseerimislaenuks - üks laen ja üks kuumakse. Ühe lepinguga on lihtne hoida silm peal oma finantskohustustel ja pole muret, et mõne laenuandja makse ununeb. Kuni 10-aastase maksegraafikuga saad kuumaksed endale sobivaks muuta. Makse jääb samaks kogu laenuperioodiks, seda ei mõjuta Euribori muutumine.
Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingu tingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Refinantseerimislaenu näide

Kui Sul on kaks laenu kogujäägiga 10 141 € ja intressiga 13,9% ning kaks järelmaksu jäägiga 1 392 € ja intressiga 18,9%, jälgid nelja erineva pikkusega laenugraafikut ning tasud eraldi nelja makset erinevatele teenusepakkujatele.

Tuues oma nimetatud kohustused Holm panka ja liites nad üheks refinantseerimislaenuks fikseeritud intressiga 8,99% ja valides omale sobiva maksegraafiku, saad tasuda vaid ühte kuumakset endale sobivas suurusjärgus. Antud näitel tuleks 6-aastase lepingu puhul tasuda vaid ühte kuumakset suuruses 246,03 €, mis on esialgsest 148,23€ väiksem.

Refinantseerimislaenu näide

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 € või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Korduma kippuvad küsimused

Refinantseerida saad erinevate teenusepakkujate järelmakse, liisinguid ja laene.
Holm ei paku refinantseerimise võimalust finantskohustustele, mille tagasimaksetetel on kehtiv võlg. Refinantseerimiseks tuleb esmalt võlg likvideerida.
Kui aga oled laenumaksed seni graafikujärgselt tasunud ning soovid kuumakse väiksemaks muutmiseks olemasoleva laenu perioodi pikendada, on refinantseerimine selleks sobiv valik.
Jah, refinantseerimise käigus on võimalik taotleda ka täiendavat laenusummat. Selleks arvesta taotlusel laenusumma sisse lisaks refinantseeritavate kohustuste kogusummale ka soovitud täiendav laenusumma.
Refinantseerimislaenu saavad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed, kellel ei ole kehtivaid võlgnevusi.
Esita refinantseerimislaenu taotlus meie iseteeninduses. Sisesta vajalikud andmed ja märgi taotlusele kõik oma finantskohustused - ka need, mida sa ei soovi refinantseerida. Sinu kohustused Holm pangas on juba eeltäidetud ning neid eraldi lisama ei pea.
Seejärel saad teha märked nende kohustuste juurde, mida soovid refinantseerida. Kui refinantseerimise valikut ekraanil ei kuva, siis seda kohustust ei ole võimalik refinantseerida.
Kui Sul tekib taotluse tegemisel küsimusi või vajad abi, võta meiega ühendust.
Intressmäär on individuaalne ning selle suuruse arvestamisel võtame arvesse laenusummat, taotleja sissetulekuid, kohustusi, taotlusel esitatud ja kogutud infot.
Holm refinantseerimislaenu tasumine toimub maksegraafiku alusel, mille leiad lepingu lisast. Eraldi igakuist arvet Holm ei saada. Maksegraafikut saad jälgida ka meie iseteeninduses.
Jälgi, et makse jõuaks meieni hiljemalt maksetähtajal ja arvesta, et näiteks puhkepäevadel ja pühade ajal võib pankadevaheliste maksete liikumine viibida. Selleks, et igakuise makse tegemine ei ununeks, on Sul võimalik sõlmida makse püsikorraldus enda internetipangas.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 15,89% järgmistel näidistingimustel: laenu summa 3 600 €, lepingutasu 36 €, lepingu periood 44 kuud, fikseeritud intressimäär 7,78% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 4 652,73 €, tagasimaksete summa 4 616,73 € ja tagasimaksete arv 44.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS