refinantseerimislaen

* Intress sõltub Sinu laenusummast ja krediidivõimekusest.

Taotlen

1+1+1=1 Tõepoolest, matemaatika võib olla ka selline! Saad oma erinevad laenud ja järelmaksud liita kokku üheks Holm panga refinantseerimislaenuks - üks laen ja üks kuumakse. Ühe lepinguga on lihtne hoida silm peal oma finantskohustustel ja pole muret, et mõne laenuandja makse ununeb. Kuni 10-aastase maksegraafikuga saad kuumaksed endale sobivaks muuta. Makse jääb samaks kogu laenuperioodiks, seda ei mõjuta Euribori muutumine.
Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingu tingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 € või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 15,89% järgmistel näidistingimustel: laenu summa 3 600 €, lepingutasu 36 €, lepingu periood 44 kuud, fikseeritud intressimäär 7,78% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 4 652,73 €, tagasimaksete summa 4 616,73 € ja tagasimaksete arv 44.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS