Ostukindlustus

Holm panga krediitkaartidel on ostukindlustus, mis kehtib kaupade ettenägematu hävimise, kahjustumise või murdvarguse ja röövi korral.

Kaardi ostukindlustus ostudele
alates 100 € kuni 5 000 €

Kindlustus kaasneb iga kaardiga tasuta

Ostukindlustus kehtib 180 päeva kauba kättesaamisest

Kindlustus kehtib krediitkaardiga ostes e-poes ja kaupluses

Ostukindlustus

Näidisjuhtumid

1
2
3
Holm panga pangakaardi ostukindlustuse kindlustusandja on If P&C Insurance AS.
Tutvu tingimustega if.ee ja küsi neilt nõu! Kahju korral helista If Kindlustusse 777 1211 või tee kahjuavaldus if.ee
Kahjuteate esitamisel märgi poliisi numbriväljale märksõna "Holm".

Korduma kippuvad küsimused

Kaardi ostukindlustusega on kindlustatud uued (kasutamata) vallasasjad, mille ostuhind on 100 € kuni 5 000 €.
Kaardi ostukindlustusega ei ole kindlustatud üüritud, renditud või liisitud asjad, suurema võimsusega mootorsõidukid, loomad või taimed. Täpsema nimekirja leiad ostukindluste tingimustest.
Kaardi ostukindlustus kehtib nii kaupluses kui ka e-poes.
Jah, sellisel juhul makstakse kindlustushüvitis välja proportsionaalselt sellele osale ostusummast, mille on kindlustatud isik kaardiga tasunud. 
Kindlustus kehtib kogu maailmas välja arvatud Ukrainas, Venemaal, Valgevenes. Kindlustus ei kehti Ukrainast, Venemaalt või Valgevenest tehtud internetiostudele või muu sidevahendi abil sooritatud ostudele. Täpsema info leiad ostukindlustuse tingimustest.
Kaardi ostukindlustus kehtib 180 päeva alates kauba kätte saamisest.
Kaardiomaniku kindlustussumma ühe aasta kohta kokku on 10 000 €. Üheaastast perioodi arvestatakse kaardi väljastamisest.
Kaardi ostukindlustuse omavastutus kindlustusjuhtumi korral on 30 €
Kaardi ostukindlustuse ja juhtumi kahjuteate esitamise vormi saad täita meie koostööpartneri If P&C Insurance AS kodulehel, vajutades sellele lingile. Kahjuteate esitamisel märgi poliisi numbriväljale märksõna "Holm".
Jäta alles ostuarved ja tšekid, et toote ettenägematu hävinemise või varguse puhul saaksid kiirelt ja mugavalt esitada juhtumi kahjuteate If kindlustusse.
Kindlustusjuhtumi korral maksab If rahalist hüvitist Kindlustatu arvelduskontole. If ei maksa hüvitist, kui keegi teine (teine kindlustusselts, kahju eest vastutav isik jt) on kahju juba hüvitanud.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS