reisilaen

* Intress sõltub Sinu laenusummast ja krediidivõimekusest.

Reisilaen on tagatiseta laen, millega saad tasuda reisi, majutuse, lennu ja muude reisimisega seotud kulude eest nii Eestis kui välismaal. Reisile minnes ära unusta ka reisikindlustust! Reisilaenu kanname Sinu kontole ja saad seda kasutada reisi korraldamise igal ajahetkel või siis juba reisil olles. Reisilaenu intress ei ole seotud EURIBORiga ja saad määrata muutumatu kuumakse kogu laenuperioodiks.

Teeme Sulle personaalse pakkumise, mis sõltub Sinu valitud laenusummast, lepingu pikkusest ja krediidivõimekusest. Taotluse saad esitada meie iseteeninduses ning samas saad hoida oma lepingutel silma peal. Kõiki toiminguid saad teha digitaalselt, olgu selleks taotlus, laenugraafiku muudatus või kasvõi laenusumma varasem tagasimakse.

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingu tingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 15,89% järgmistel näidistingimustel: laenu summa 3 600 €, lepingutasu 36 €, lepingu periood 44 kuud, fikseeritud intressimäär 7,78% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 4 652,73 €, tagasimaksete summa 4 616,73 € ja tagasimaksete arv 44.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS