kodu energialaen

* Intress sõltub Sinu laenusummast ja krediidivõimekusest.

Kodu energialaen on tagatiseta laen, mis on välja töötatud eesmärgiga pakkuda ostu rahastamisel tuge neile, kes soovivad muuta oma kodu energiasäästlikumaks - näiteks soetada päikesepaneele, tuulegeneraatoreid või uuendada kliima- ja kütteseadmeid. Samuti sobib kodu energialaen kodu soojustamiseks plaanitavate kulutuste finantseerimiseks - olgu selleks akende vahetamine või vundamendi külmasildade likvideerimine. Kodu energialaenu puhul pakume kahte tüüpi maksegraafikut - tavagraafik ja hooajaline, mis võimaldab kõige suurema energiatarbimise perioodil tasuda vaid intresse. Kodu energialaenu intress ei ole seotud EURIBORiga ja saad tasuda kindlaid kuumakseid vastavalt valitud graafikutüübile

Teeme Sulle personaalse pakkumise, mis sõltub Sinu valitud laenusummast, lepingu pikkusest ja krediidivõimekusest. Taotluse saad esitada meie iseteeninduses ning samas saad hoida oma lepingutel silma peal. Kõiki toiminguid saad teha digitaalselt, olgu selleks taotlus, laenugraafiku muudatus või laenusumma varasem tagasimakse.

Laenu sihtotstarvet kinnitav arve tuleb saata e-postiga info@holmbank.ee. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 10,57% järgmistel näidistingimustel: laenu summa 11 000,00 €, lepingutasu 110,00 €, lepingu periood 84 kuud, fikseeritud intressimäär 5,44% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 15 280,77 €, tagasimaksete summa 15 170,77 € ja tagasimaksete arv 84.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS