kodu energialaen

Holm panga Kodu energialaen sobib kodu energiatõhususe parandamiseks. Oleme selle sihtotstarbelise laenu välja töötanud eesmärgiga pakkuda ostu rahastamisel tuge inimestele, kes soovivad soetada päikesepaneele, tuulegeneraatoreid, uuendada kliima- või kütteseadmeid, või teisi energiaallikaid, millega toota oma majapidamise tarbeks energiat ning hoida kokku elektri- ja gaasikuludelt. Seade lisab kodule väärtust, võimaldab olla iseseisvam ning vähem mõjutatud energiahindadest. Samuti sobib kodu energialaen kõigi kodu soojustamiseks plaanitavad kulutuste finantseerimiseks, olgu selleks akende vahetamine, vundamendi külmasildade likvideerimine, vm. Kodu energialaenu puhul pakume kahte tüüpi maksegraafikut - tavagraafik ja hooajaline, mis võimaldab kõige suurema energiatarbimise perioodil tasuda vaid intresse.

Taotluse saab teha meie iseteeninduses ja sihtotstarvet kinnitav arve tuleb saata e-postiga info@holmbank.ee. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega.

Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 9,72% aastas järgmistel näidistingimustel: laenu summa 15 000 €, lepingutasu 150 €, lepingu periood 60 kuud, fikseeritud intressimäär 4,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 18 825,00 €, tagasimaksete summa 18 825,00 € ja tagasimaksete arv 60.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS