Liisi6 - maksa kuues osas, lisatasudeta

Liisi6 järelmaksuga saad tasuda toodete ja teenuste eest kuues võrdses osas, ilma intressi ja lepingutasuta.

Sissemakse

alates 0 €

Intress

0%

Lepingutasu

0 €

Haldustasu

0 €

Kogu laenuperioodi ajaks

fikseeritud kuumakse

Lepingu pikkus

6 kuud
Liisi6 - maksa kuues osas, lisatasudeta

Liisi6 on makselahendus, millega saad tasuda toodete ja teenuste eest kuues võrdses osas, ilma intressi ja lepingutasuta.

Vali tasumisel makseviisiks Liisi6 ja Sinu ostusumma jaotatakse võrdselt kuue kuu peale, ilma lisatasudeta! Sina valid, kas tasud esimese osamakse kohe või alles järgmisel kuul.

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Kuidas osta Liisi6-ga kauplustes?

1
2
3
4

Kuidas osta Liisi6-ga e-poodides?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Liisi6ga saad ostu eest tasuda meie Liisi6 partnerpoodides. Kui soovid järelmaksuga tasuda kaupluses, mis ei ole veel Liisi6 partnerid, võib Sulle sobida Liisi Pluss, millega on võimalik järelmaksu kasutada kõikjal. Rohkem infot leiad siit.
Liisi6 minimaalne ostusumma on 42 €. Maksimaalne summa sõltub iga kliendi isiklikust maksevõimest. Kui soovid ostu eest Liisi6-ga tasuda, vali sobiva partneri juures makseviisiks Liisi6 ning esita taotlus.
Ei, Liisi6 abil makstes tasud vaid oma ostusumma kuues võrdses osas, ilma igasuguste lisatasudeta.
Ei, kuumaksete tasumine toimub maksegraafiku alusel, mille leiad lepingu lisast. Eraldi igakuist arvet me ei saada. Jälgi, et makse jõuaks meieni hiljemalt maksetähtajal ja arvesta, et näiteks puhkepäevadel ja pühade ajal võib pankadevaheliste maksete liikumine viibida. Selleks, et igakuise makse tegemine ei ununeks, on Sul võimalik sõlmida makse püsikorraldus enda internetipangas. Maksegraafikut saad jälgida ka meie iseteeninduses.
Jah, lepingu vormistamisel on Sul võimalik valida endale sobiv igakuine maksekuupäev.
Jah, Liisi6 lepingut on võimalik ennetähtaegselt tagasi maksta ja lõpetada. Anna oma soovist teada iseteeninduses või aadressil info@holmbank.ee.
Kui soovid ostetud toote tagastada, võta ühendust kauplusega, kus ostu sooritasid. Liisi6 lepingu lepingu lõpetamine või tühistamine kauba tagastamise korral toimub läbi meie partnerpoe.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS