Holmis töötamine

Uuendusmeelse, tulevikku suunatud ja kiirelt kasvava pangana peame kõige tähtsamaks varaks meie inimesi, keda soovime toetada ning näha, et meeskond areneb ja kasvab koos pangaga.

#holmhood
Meie tööpere, kellega koos teeme tööd, õpime, kasvame ja tähistame väikseid ja suuri võite

Holm hoiab
Holm pakub töötajatele arenguvõimalusi ja kasulikke hüvesid

Anname oma panuse
Hoiame keskkonda, annetame aega, tegeleme heategevusega

Liitu #holmhoodiga
Kui hetkel sobivat tööpakkumist ei leia, jäta meile oma kontakt!

Holmis töötamine
TööpakkumineLinnKandideerimise tähtaeg
Partnersuhete haldurTallinn/Haapsalu27.06 või sobiva kandidaadi leidmiseni
FinantsanalüütikTallinn27.06 või sobiva kandidaadi leidmiseni

Miks valida Holm?

Holm kui ettevõte ja #holmhood kui selle tööpere järgivad samu väärtuseid, tähtsustades nii ettevõtte kui inimeste arengut, väärtustades aega ja ennekõike inimesi endid. Holmi edu alustalaks on inimesed. Et saaksime klientidele pakkuda mugavaid ja tipptasemel teenuseid, peame oluliseks, et meie oma inimesed on hoitud ja neil on võimalused areneda ning oma potentsiaali avada ja kasutada. Toetav töökeskkond, üks ühele regulaarsed mõttevahetused oma juhiga, koolitused, avatud suhtlus, sõbralikud kolleegid, osakondade vaheline koostöö kindla eesmärgi nimel, pidevalt parenevad ja efektiivsemad tööprotsessid ning üksteist austav ning toetav suhtumine on meie töise elu igapäevane loomulik osa. Loome võimalused, et pank areneks ja inimesed koos pangaga.

Paindlik ja uutele ideedele avatud

Holm pakub paindlikkust nii tööajas kui -kohas. Töötada saab Eestis kolmes kontoris - Haapsalus, Tallinnas ja Tartus, aga ka oma kodukontoris, ükskõik millises Eesti paigas. Kui hing ihkab aegaajalt töötada ka kaugemalt, on see Holmis igati soositud. Holm teab ja hindab, et töö ja eraelu saavad kenasti eksisteerida heas tasakaalus. Meil on panga kohta vähe bürokraatiat ning häid plaane on lihtne ellu viia. Kõigi mõtted ja ettepanekud on alati teretulnud ja kõigil on võimalik tööelu mõnusamaks muutmiseks kaasa rääkida.

Paindlik ja uutele ideedele avatud

Füüsiline ja vaimne tervis

Väärtustame töötajate heaolu ja tervist. Oleme välja töötanud ja täiendame pidevalt töötajate heaolu toetavaid pakette, olgu tegemist tervisepäevade, tööandja poolse tervisekindlustusega, vaimse tervise toetamisega või sporditoetusega. Naudime üheskoos aktiivset ajaveetmist nii matkates kui sammuvõistlustel kilomeetreid kogudes. Patareide laadimisel on abiks ka talvine lisapuhkus!

Füüsiline ja vaimne tervis

Arenguvõimalused

Usume, et igaühel peab olema võimalus enese teostamiseks ning arenguks. Koos panga kasvamisega on ettevõtte sees rohkelt võimalusi erinevate rollide proovimiseks, mida võivad kinnitada paljud meie pikaajalised töötajad. Lisaks hõlmab Holmi laiahaardeline koolitusprogramm sisekoolitusi ning erinevaid täiendkoolitusi nii silmaringi kui erialaste oskuste arendamiseks. Iga Holmi töötaja saab valida enda jaoks sobiva viisi uute kogemuste saamiseks, olgu selleks mõni koolitusprogramm või põneval üritusel osalemine.

Arenguvõimalused

Ühisüritused

Kuna igapäevaselt töötavad #holmhoodi liikmed erinevates linnades üle Eesti, oskame eriliselt väärtustada koos veedetud aega. Kõigi kolleegidega saame kokku juba traditsiooniks saanud suvefestivalil ning ettevõtte sünnipäevadel, mida on meil põhjust tähistada lausa kahel korral aastas. Lisaks toimub sageli erinevaid aktiivseid ettevõtmisi ja tiimiüritusi, mis võivad viia matkama, lauamänge mängima, koos head tegema või hoopis muul viisil ühiselt aega veetma.

Ühisüritused

Sooviksid Holmi tiimiga liituda?

Kui Sa ei leidnud endale sobivat pakkumist või oleksid huvitatud hoopis praktikavõimalustest, võta meiega ühendust e-posti aadressil cv@holmbank.ee.

Sooviksid Holmi tiimiga liituda?

#holmhood

Tunnustused

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS