hüpoteeklaen

Holm hüpoteeklaen on paindlike tingimustega laen kinnisvara tagatisel. Kinnisvarana aktsepteerime lisaks elukondlikule kinnisvarale ka maatulundusmaad, sh põllumaad. Hüpoteeklaen sobib suuremate investeeringute jaoks. Tegemist on pikaajalise laenuga, mida saab tagasi maksta kuni 30 aasta jooksul. Laenutaotluse saad teha iseteeninduses. Meie spetsialist vaatab taotlused läbi personaalselt ja võtab Sinuga ühendust. Mõtle oma finantseerimisvajadused põhjalikult läbi, sest iga laen on kohustus, mis tuleb täita. Ole kindel, et laen ei paneks Sind majanduslikult keerulisse olukorda.

Küsimuste korral võta ühendust Holmi laenuhalduriga, kirjutades laenuhaldur@holmbank.ee või helistades +372 612 0323.

Sihtotstarve
suuremate investeeringute teostamine
Laenusumma
alates 7 000 € kuni 400 000 €
Omafinantseering
nõue puudub
Laenulepingu pikkus
1 kuni 30 aastat
Maksegraafik
annuiteetgraafik ja võrdse põhiosaga graafik
Aastane intressimäär
6 kuu EURIBOR* + personaalne intressimarginaal
Lepingutasu
1% summast, minimaalselt 150 €
Sobivad tagatised
kinnisvara
Nõuded laenusaajale
täisealine teovõimeline Eesti Vabariigi kodanik või Eesti Vabariigis elamisõiguse- ja tööloa alusel viibiv füüsiline täisealine isik, kes soovib krediiti kinnisvara tagatisel. Tal on laenu teenindamiseks panga hinnangul kohane regulaarne sissetulek
*EURIBORI andmete aluseks on European Money Markets Institute (emmi-benchmarks.eu) avaldatud EURIBORi määr. Negatiivne EURIBOR võrdsustatkse nulliga.
Aktsepteerime 6. ja 7. taseme kutsetunnistusega hindaja poolt koostatud eksperthinnanguid. Holm panga kliendile pakub Lahe Kinnisvarabüroo hindamisaktidele 10% soodustust. Tutvu hinnakirjaga siin.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul enne lepingu allkirjastamist tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Korduma kippuvad küsimusedMiks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 9,80% aastas järgmistel näidistingimustel: laenu summa 80 000 €, laenu tagastamine toimub igakuiste annuiteetmaksetena, lepingutasu 800 €, lepingu kestvuse periood 25 aastat ja fikseerimata intressimäär 6 kuu EURIBOR + 6% aastas (16.03.2023 seisuga on 6 kuu EURIBOR 3,131% aastas). Maksete kogusumma 205 000,26 € ja tagasimaksete summa 205 800,26 €. Tagasimaksete arv 300. Laenu tagatiseks seatakse hüpoteek kinnisasjale ja kindlustatava tagatisvara kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Näidises ei ole arvestatud kulu tagatisvara hindamisele, tagatise seadmisega seotud notaritasudele ja riigilõivudele ning tagatisvara kindlustamise kulusid.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS