Hüpoteeklaen

Holm hüpoteeklaen on paindlike tingimustega laen kinnisvara tagatisel. Kinnisvarana aktsepteerime lisaks elukondlikule kinnisvarale ka maatulundusmaad, sh põllumaad. Hüpoteeklaen sobib suuremate investeeringute jaoks. Tegemist on pikaajalise laenuga, mida saab tagasi maksta kuni 30 aasta jooksul. Laenutaotluse saad teha iseteeninduses. Meie spetsialist vaatab taotlused läbi personaalselt ja võtab Sinuga ühendust. Mõtle oma finantseerimisvajadused põhjalikult läbi, sest iga laen on kohustus, mis tuleb täita. Ole kindel, et laen ei paneks Sind majanduslikult keerulisse olukorda.

Küsimuste korral võta ühendust Holmi laenuhalduriga, kirjutades laenuhaldur@holmbank.ee või helistades +372 612 0323.

Sihtotstarve
suuremate investeeringute teostamine
Laenusumma
alates 7 000 € kuni 400 000 €
Omafinantseering
nõue puudub
Laenulepingu pikkus
1 kuni 30 aastat
Maksegraafik
annuiteetgraafik ja võrdse põhiosaga graafik
Aastane intressimäär
6 kuu EURIBOR* + personaalne intressimarginaal
Lepingutasu
1% summast, minimaalselt 150 €
Sobivad tagatised
kinnisvara
Nõuded laenusaajale
täisealine teovõimeline Eesti Vabariigi kodanik või Eesti Vabariigis elamisõiguse- ja tööloa alusel viibiv füüsiline täisealine isik, kes soovib krediiti kinnisvara tagatisel. Tal on laenu teenindamiseks panga hinnangul kohane regulaarne sissetulek
*EURIBORI andmete aluseks on European Money Markets Institute (emmi-benchmarks.eu) avaldatud EURIBORi määr. Negatiivne EURIBOR võrdsustatkse nulliga.
Aktsepteerime 6. ja 7. taseme kutsetunnistusega hindaja poolt koostatud eksperthinnanguid. Holm panga kliendile pakub Lahe Kinnisvarabüroo hindamisaktidele 10% soodustust. Tutvu hinnakirjaga siin.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul enne lepingu allkirjastamist tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Korduma kippuvad küsimused

Holm hüpoteeklaen on hüpoteegiga tagatud laen suuremateks investeeringuteks. Holm pank pakub tagatisega laene ka ettevõtetele.
Hüpoteeklaenu esmase taotluse saab edastada Holmi iseteeninduses, mille järel laenuhaldur võtab Sinuga ühendust ning kriteeriumite sobivusel saadab laenuhaldur Sulle pakkumise. Pärast Sinupoolset pakkumise aktsepteerimist valmistab pank ette laenulepingu ja sellega seotud dokumendid. Hüpoteegi seadmiseks vajaliku kaugtõestamise teel toimuva notaritehingu valmistab ette pank. Laenusumma makstakse üldjuhul välja peale kõigi seotud lepingute sõlmimist kolme pangapäeva jooksul. Küsimuste tekkimisel saab võtta ühendust Holmi laenuhalduriga, kirjutades laenuhaldur@holmbank.ee või helistades
+372 612 0323.
Laenusumma sõltub taotleja regulaarsest sissetulekust, olemasolevatest kohustustest, laenu tagatiseks seatavast varast, selle asukohast ning seisukorrast.
Intressi suurus põhineb krediidianalüüsil, kus pank võtab arvesse taotleja sissetulekuid, kohustusi, taotlusel esitatud ja kogutud infot. Holm on vastutustundlik laenuandja, kes arvestab pakkumise esitamisel kõiki eespool nimetatud asjaolusid.
Hüpoteeklaenu saab tagasi maksta graafiku alusel kas annuiteedina või võrdse suurusega põhiosades. Annuiteetgraafiku korral jagab graafiku kalkulaator laenumaksed intressidega lepinguperioodi peale laiali nii, et kuumakse kokku on igal kuul samas summas. Võrdsete põhiosamaksetega graafikus on laenuperioodi alguses laenumakse suurem ja lõpupoole väiksem, sest pank arvestab intressi laenusumma põhiosa jäägi pealt ja laenusumma põhiosa jääk väheneb võrdse põhiosaga graafikus kiiremini. Laenu intress on seotud Euriboriga* ja see võib muutuda kui Euribor* muutub positiivseks. Kõrvutades samadel tingimustel annuiteetgraafikut ja võrdse põhiosaga graafikut, siis annuiteetgraafikuga on intressimaksete kogusumma kogu laenulepingu perioodi peale suurem.
Arvestama peab tagatisvara hindamise kuluga, laenu lepingutasuga, riigilõivuga, notaris hüpoteegi seadmise kuluga, kindlustusmaksega. Lepingutasu arvestatakse laenusummast maha laenusumma välja maksmisel.
Juhul, kui sooritasid suurema ülekande, jääb osa maksest ettemaksuks järgmisele kuumaksele kui hüpoteeklaen on ainuke laenuleping Holm pangas. Kui Sul on mitu laenulepingut Holmis, siis palun arvesta kõigi lepingute tagasimakse tingimustega.
Jah, hüpoteeklaenu lepingut on võimalik varem lõpetada ja laen tagasi maksta enne tähtaega. Vastavalt hinnakirjale tuleb tasuda laenulepingu kolme järgneva kuu intressid. Võta meiega aegsasti ühendust, kui pank peab osalema notaritehingus, et vabastada hüpoteek.
Makseraskute ilmnemisel võta pangaga viivitamatult ühendust. Tee seda juba siis, kui Sa näed, et võlgnevus hakkab tekkima. Siis saab pank kaasa mõelda, et leida võimalikult hea lahendus olukorrale.
Aktsepteerime laenu tagatisena reeglina Eestis asuvat kinnisvara. Tagatiseks seatava kinnisvara turuväärtuse hindamisakti peab olema kinnitanud Eesti Kinnisvarahindajate Ühingu 6. või 7. taseme kutsestandardiga hindaja.

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Miks valida Holm pank?

Holm on Eesti pank

Täielikult Eesti kapitalil põhinev pank

Miks valida Holm pank?

Inimesed on abivalmid ja hoolivad

Soovime olla toeks asjatundliku nõu ja sobivate lahendustega

Miks valida Holm pank?

Partneriks üle 2000 kaupluse ja e-poe

Järelmaksu pakume üle Eesti nii tavakauplustes kui e-poodides

Miks valida Holm pank?

Teenused internetis

Teenused on ligipääsetavad kontaktivabalt internetis, klienditugi e-kirja ja telefoni teel

Miks valida Holm pank?

Pidevalt laienev tooteportfell

Holmi tooteid arendame inimeste vajadusi silmas pidades

Miks valida Holm pank?

Vastutustundlik

Lähtume vastutustundliku laenamise põhimõtetest

Miks valida Holm pank?

Teenused nii eraklientidele kui ettevõtetele

Pakume nii krediiditooteid kui tähtajalisi hoiuseid

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 10,91% aastas järgmistel näidistingimustel: laenu summa 80 000 €, laenu tagastamine toimub igakuiste annuiteetmaksetena, lepingutasu 800 €, lepingu kestvuse periood 25 aastat ja fikseerimata intressimäär 6 kuu EURIBOR + 6% aastas (03.10.2023 seisuga on 6 kuu EURIBOR 4,128%). Maksete kogusumma 222 629,70 € ja tagasimaksete summa 221 829,70 €. Tagasimaksete arv 300. Laenu tagatiseks seatakse hüpoteek kinnisasjale ja kindlustatava tagatisvara kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Näidises ei ole arvestatud kulu tagatisvara hindamisele, tagatise seadmisega seotud notaritasudele ja riigilõivudele ning tagatisvara kindlustamise kulusid.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS