Liisi järelmaksu kampaania sporditarvetele

Iga päevaga annab talv endast aina enam märku külmemate ilmadega ja tekib igatsus lume järele. Aeg on mõelda talvehooaja sporditarvete peale. Kui Su spordivarustus vajab väljavahetamist või on hoopiski midagi veel puudu, siis saad Liisi järelmaksuga soetada mitmesugust talvevarustust – kelke, suuski, uiske, lumelaudu, kiivreid, mäeprille ja palju muud.

Holm pank pakub sporditarvete ostuks Liisi järelmaksu kampaaniatingimustel – intress 3 kuud 0%, lepingutasu 0 € ja sissemakse 0 €. Kampaania kehtib kuni 28.02.2022.

Allkirjasta leping digitaalselt!
Liisi ID on järelmaksu digitaalseks allkirjastamiseks e-poodides - vali e-poes Liisi ID makselink, täida taotlus ning sõlmi leping!

Miks eelistada järelmaksu?
Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Partnerid

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga sporditarvete eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Kampaania kehtib ainult kuni 3-kuulistele lepingutele.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS