Liisi järelmaks sporditarvete ostuks

Iga päev annab endast aina enam märku soojade päikesekiirte ja valgemate õhtutega. Mis võiks olla mõnusam kui päikseliste ilmadega, tuul juustes sahisemas, jalgrattaga ühest punktist teise sõita. Kes aga sel hooajal mõnest kaherattalisest puudust ei tunne, leiab Liisi järelmaksu partnerite hulgast veel palju muid sporditarbeid pakkuvaid ettevõtteid.

Holm pank pakub sporditarvete ostuks Liisi järelmaksu kampaaniatingimustel – intress 3 kuud 0%, lepingutasu 0 € ja sissemakse 0 €. Kampaania kehtib kuni 30.06.2022.

Allkirjasta leping digitaalselt!
Liisi ID on järelmaksu digitaalseks allkirjastamiseks e-poodides - vali e-poes Liisi ID makselink, täida taotlus ning sõlmi leping!

Miks eelistada järelmaksu?
Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Partnerid

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Kampaania kehtib ainult kuni 3-kuulistele lepingutele.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS