Kampaaniatingimustel Liisi järelmaks kütteseadmete ostuks

Ilmad on jahedad ja taas on aktuaalseks muutumas kütmise temaatika – tubadesse kipub hiilima rõskus ja hommikul teki alt väljuda on üha raskem. Kui senine küttesüsteem ei toimi enam nii, nagu vaja, või on sellele kõrvale vaja uut tubli abimeest, siis saad selle soetada Liisi järelmaksuga.

Holm pank pakub Liisi järelmaksu kampaaniatingimustel – intress 6 kuud 0%, lepingutasu 25 € ja sissemakse 0 €. Kampaania kehtib kuni 30.11.2021.

Allkirjasta leping digitaalselt!
Liisi ID on järelmaksu digitaalseks allkirjastamiseks e-poodides - vali e-poes Liisi ID makselink, täida taotlus ning sõlmi leping!

Miks eelistada järelmaksu?
Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Partnerid

Map

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga kütteseadmete eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 20,09 % aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 1500 €, lepingutasu 25 €, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 18 % laenusummalt aastas, makstav kogusumma 1657,75 € ja tagasimaksete summa 1657,75 €, tagasimaksete arv 12.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS