Üürikodu sissemakse finantseerimine

* Intress sõltub Sinu laenusummast ja krediidivõimekusest.

Uus kodu on elus oluline samm. Elamispinna üürimisega seotud esmased kulud võivad aga kujuneda üsna suureks, kui korraga tuleb tasuda nii sissemakse, esimese kuu üür kui mõnel juhul ka maakleritasu. Koostöös Kinnisvara24-ga pakub Holm pank lahendust elamu üürimisega seotud esmaste kulutuste finantseerimiseks.

Holm kodu väikelaenuga on võimalik sissemaksu kulusid hajutada. Nii saad ühekordse suure väljamineku asemel tasuda väiksemate kuumaksetena pikema perioodi jooksul. Kui soovid oma uut üürikodu hubasemaks muuta ka uue sisustusega või vajad uusi kodutarbeid, on võimalik ka need kulud finantseerida kodu väikelaenu abil.

Kodu väikelaen on tagatiseta väikelaen, mille intress ei sõltu euriborist. See võimaldab tasuda fikseeritud kuumakset tervel lepingu perioodil. Holm kodu väikelaenule ei lisandu ka lepingu- ega haldustasusid.

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingu tingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Korduma kippuvad küsimused

Kodu väikelaenu saad uue kodu üürimisel kasutada kõigi kodu üürimisega seotud kulude tarbeks - nii esmase sissemakse (sh. esimese kuu üüri, tagatisraha ja maakleritasu) osaliseks või täielikuks finantseerimiseks kui ka uue kodu sisustamise või muude seonduvate kulude hajutamiseks.
Kodu väikelaenu puhul ei nõuta täiendavaid dokumente laenu sihtotstarbelise kasutamise kohta, mis tähendab, et laenusummat saad kasutada paindlikult just endale sobival viisil.
Laenutaotluse saad mugavalt esitada meie iseteeninduses. Vali endale sobiv laenusumma ja täida taotlus. Peale taotluse esitamist näed vastust iseteeninduses.
Vastutustundliku laenamise põhimõtete järgimiseks vajame mõnel juhul lisaks taotlusele ka Sinu kontoväljavõtet või digitaalset isikutuvastust - sel juhul võtame Sinuga ühendust ja edastame vastavad juhised.
Positiivse otsuse korral tutvu laenupakkumisega, koosta endale sobiv maksegraafik, tutvu tähelepanelikult tingimustega ning allkirjasta laenuleping.
Kodu üürimisega seotud täpseid kulusid võib olla raske ette näha. Laenusummat valides on mõistlik arvestada, milliseks kujuneb uue korteri sissemakse ja kui suurt osa sellest soovid laenu abil finantseerida. Lisaks tasub juurde arvestada erinevad kolimise või korteri sisustamisega seonduvad kulud, mida sooviksid laenu abil hajutada.
Peale taotluse esitamist ja maksevõime hindamist näed Sulle tehtud pakkumiselt ka oma maksimaalset võimalikku laenusummat ning soovi korral saad enne laenulepingu sõlmimist soovitud summat muuta.
Sobiva üürikodu leidmine võib olla pikk protsess ja tihti on kaalumisel mitu valikut, millega seonduvad kulud võivad olla erinevad. Kodu väikelaenu taotluse võid esitada igal ajal - ka siis, kui sobivat üürikodu ei ole veel välja valitud, kuid soovid kindel olla, et saad soovitud hetkel laenu kasutada. Positiivse vastuse korral saadame Sulle laenupakkumise, mis kehtib 60 päeva. Enne lepingu sõlmimist saad soovi korral ka soovitud laenusummat muuta Sulle määratud limiidi piires.
Peale lepingu allkirjastamist jõuab laenusumma Sinu märgitud kontole üldiselt ühe tööpäeva jooksul.
Jah, kodu väikelaenu tagasimakse periood on 6-120 kuud. Täpse maksegraafiku saad valida lepingu sõlmimisel.
Jah, üldjuhul on võimalik maksegraafikut ning maksekuupäeva muuta või laen ennetähtaegselt tagastada. Kui Sul tekib vastav soov, anna sellest meile teada e-posti teel info@holmbank.ee.
Holm kodu väikelaenu tasumine toimub maksegraafiku alusel, mille leiad lepingu lisast. Eraldi igakuist arvet Holm ei saada. Jälgi, et makse jõuaks meieni hiljemalt maksetähtajal ja arvesta, et näiteks puhkepäevadel ja pühade ajal võib pankadevaheliste maksete liikumine viibida. Selleks, et igakuise makse tegemine ei ununeks, on Sul võimalik sõlmida makse püsikorraldus enda internetipangas. Maksegraafikut saad jälgida ka meie iseteeninduses.
Ei, Holm kodu väikelaenu puhul ei lisandu lepingu- ega haldustasusid.
Swedbank

Sisene www.swedbank.ee internetipanka.
Vali menüüst “Igapäevapangandus” ja seejärel “Konto väljavõte”.
Märgi periood “Algus” (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja “Lõpp” (tänane kuupäev).
Vali “Saada päring”.
Seejärel vajuta kuvatud väljavõttel paremal üleval olevat “Lae alla”.
Vali “e-Allkiri”, mille tulemusena saate panga kinnitusega dokumendi ASICE formaadis salvestada arvutisse, või edastada koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma kontoväljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

SEB

Sisene www.seb.ee internetipanka.
Vali menüüst „Arveldamine” ja seejärel „Väljavõte“.
Perioodi kiirvalik: „ Alates” (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja „Kuni“ (eilne kuupäev).
Vali “digitaalselt allkirjastatud” ja seejärel salvesta konto väljavõte oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

LHV

Sisene www.lhv.ee internetipanka.
Vali “Varad ja kohustused” ja seejärel “Konto väljavõte”.
Märgi periood: alguskuupäev (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja lõpukuupäev (tänane kuupäev).
Seejärel vajuta paremal üleval olevat “Salvesta” nuppu ja salvesta konto väljavõte ASICE formaadis oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Coop Pank

Sisene www.cooppank.ee internetipanka.
Vali „Väljavõte“.
Märgi periood: „Alates“ (tänasest kuupäevast 6 kuud tagasi) ja „Kuni“ (tänane kuupäev).
Vali „Konto väljavõte“.
Vali „Salvesta“, vali ASICE failiformaat ja salvesta konto väljavõte oma arvutisse.
Salvestatud konto väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee. Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Luminor

Sisene www.luminor.ee internetipanka.
Vali „Post“, vali teema „Konto“ ning kirja sisu: "Palun edastada oma konto nr. panga poolt digiallkirjastatud viimase 6 kuu väljavõte oma e-posti aadressile."
NB! Luminor edastab e-posti teel vaid krüpteeritud (CDOC formaadis) väljavõtteid, mida saad avada ainult oma ID-kaardi ja pin 1 abil (dekrüpteeri ID-kaardiga). Seejärel salvestada fail ASICE formaadis (digitaalselt allkirjastatud failina) oma arvutisse. Salvestatud väljavõte edasta koos isikukoodiga aadressile info@holmbank.ee.

Oma konto väljavõtte saad üles laadida ka meie iseteeninduses.

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Miks valida Holm pank?

Holm on Eesti pank

Täielikult Eesti kapitalil põhinev pank

Miks valida Holm pank?

Inimesed on abivalmid ja hoolivad

Soovime olla toeks asjatundliku nõu ja sobivate lahendustega

Miks valida Holm pank?

Partneriks üle 2000 kaupluse ja e-poe

Järelmaksu pakume üle Eesti nii tavakauplustes kui e-poodides

Miks valida Holm pank?

Teenused internetis

Teenused on ligipääsetavad kontaktivabalt internetis, klienditugi e-kirja ja telefoni teel

Miks valida Holm pank?

Pidevalt laienev tooteportfell

Holmi tooteid arendame inimeste vajadusi silmas pidades

Miks valida Holm pank?

Vastutustundlik

Lähtume vastutustundliku laenamise põhimõtetest

Miks valida Holm pank?

Teenused nii eraklientidele kui ettevõtetele

Pakume nii krediiditooteid kui tähtajalisi hoiuseid

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 20,81% aastas järgmistel näidistingimustel: laenu summa 2000 €, lepingutasu 0 €, periood 36 kuud, fikseeritud intressimäär 10,49% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 2621,35 €, tagasimaksete summa 2621,35 € ja tagasimaksete arv 36.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS