Liisi järelmaks muusikariistade ostuks

Kui tunned puudust elavast muusikast, aga soovid rahvarohkeid kohti vältida, siis meil on Sulle lahendus. Õpi hoopis ise pillimäng selgeks ja saad kasvõi igal õhtul nii enda kui ka oma pereliikmete (ehk ka naabrite) meelt lahutada.

Holm pank pakub muusikariistade ostuks Liisi järelmaksu soodustingimustel: intress 9,9%, lepingutasu 9,9 € ja sissemakse alates 0 €. 

Soodustingimustel Liisi järelmaksu kampaania kehtib kuni 31.12.2021.

Allkirjasta leping digitaalselt!
Liisi ID on järelmaksu digitaalseks allkirjastamiseks e-poodides - vali e-poes Liisi ID makselink, täida taotlus ning sõlmi leping!

Miks eelistada järelmaksu?
Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada pikema perioodi peale. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust. 

Partnerid

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga muusikariistade eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 19,98% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 3276 €, lepingutasu 9,9 €, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 9,9 % laenusummalt aastas, maksete kogusumma 3610,19 €, tagasimaksete summa 3610,19 € ja tagasimaksete arv 12.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2021. Holm Bank AS