Holm panga lugu

Holm on Eesti kapitalil põhinev pank, mis tegutseb Eesti Finantsinspektsiooni järelevalve all. Saime esimesena Eestis krediidiasutuse litsentsi Euroopa Keskpangalt ja see annab meile võimaluse pakkuda finantsteenuseid kõikjal Euroopas.

Alates 2019. aasta aprillist tegutseme Holm Bank AS nimega ja omame panga õiguseid, kuid finantsteenuseid oleme panga eelkäija Koduliising OÜ kaudu Liisi kaubamärgi all pakkunud juba aastast 1995. Meie teenuste hulka kuuluvad järelmaks, füüsilised ja virtuaalsed krediitkaardid, hoiused ning erinevad era- ja ärilaenud. Teenuseid saab kasutada nii veebis kui äpis.

2019. aasta sügisel sõlmisime koostöölepingu Euroopa juhtiva hoiuste kaasamise platvormiga Raisin ning alustasime tähtajaliste hoiuste pakkumist Saksamaal ja Austrias. Sama aasta sügisel omandas meie pank enamusosaluse Läti firmas SIA Best Lizings, mis alates 2020. aasta oktoobrist kannab nime Holm Bank Latvia SIA. Tänaseks kuulub ettevõte 100%-liselt Holmi Bank AS-ile ja pakub finantsteenuseid ettevõtjatele ja eratarbijatele, sh erinevaid laenutooteid, krediitkaarte ja järelmakse.

Holm on kasvav ja arenev pank. Analüüsime ja testime uusi turge, et leida meie ärimudeli jaoks sobivaid keskkondi, hinnata meie edupotentsiaali ning välja töötada vastavale turule sobivaid teenuseid. Näiteks pakkusime 2020. aasta suvest 2021. aasta novembrini Holmi virtuaalkaardi teenust Rootsis. Saime selle käigus hulgaliselt kogemusi, mis aitavad meil uusi arendusprojekte ellu viia.

Sõna holm tähendab põhjamaises kõnes väikest saart ja panga nimi ongi inspireeritud Haapsalu holmidest. Meie ambitsioon on pakkuda klientidele paindlikke finantslahendusi koduturul ja kaugemal. Töötame selle nimel, et meie teenused oleksid alati mugavalt ligipääsetavad mobiilsetes seadmetes (nii veebis kui äpis) ning looksid võimaluse häid plaane ellu viia. Meie spetsialistid pakuvad personaalset nõustamist ning aitavad klientidel teha vastutustundlikke ja jätkusuutlikke otsuseid. Holm panga töötajate põhiväärtusteks on personaalsus, paindlikkus ja kiirus. Oleme heade plaanide pank.

Holmi põhiväärtused

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS