Holmi lugu

Holm on Eesti kapitalil põhinev pank. Saime esimesena Eestis krediidiasutuse litsentsi Euroopa Keskpangalt ja see annab meile võimaluse pakkuda finantsteenuseid kõikjal Euroopas. Pangana tegutseme Eesti Finantsinspektsiooni järelevalve all. Holmi juhtkond ja omanikering koosneb eranditult Eestiga seotud inimestest, kel on põhjalik kogemus finantsvaldkonnas. Panga õigustes ja nimega Holm Bank AS tegutseme alates aprillist 2019, kuid finantsteenuseid oleme panga eelkäija Koduliising OÜ kaudu kaubamärgiga Liisi pakkunud juba aastast 1995.

Meie panga tooteportfelli kuuluvad nii eraisikutele kui ettevõtetele mõeldud tooted. Liisi kaubamärgi all pakume väikelaene, järelmaksu ja krediitkaarti ning Holm kaubamärgi all tähtajalisi hoiuseid ja ärilaene. Liisi järelmaksu pakume rohkem kui 2000 kaupluses ja e-poes üle Eesti. Liisi nimega tooteid on kasutanud üle 350 000 inimese nii tavakaubanduses kui veebipoodides.

2019 sügisel sõlmisime koostöölepingu Euroopa juhtiva hoiuste kaasamise platvormiga Raisin ning alustasime tähtajaliste hoiuste pakkumist Saksamaal ja Austrias.

Sama aasta sügisel omandas meie pank enamusosaluse Läti firmas SIA Best Lizings, mis 2020.a oktoobrist kannab nime Holm Bank Latvia SIA. Läti firma on tarbimislaenude pakkuja, kelle tooteportfellis on nii laenud kui järelmaks ja järelmaksukaart.

2020 hilissuvel sisenesime Rootsi turule, kus pakume innovatiivset kaardilahendust - digitaalset krediitkaarti mobiilses äpis.

Holmi nimi on inspireeritud Haapsalu holmidest. Sõna holm tähendab põhjamaises kõnes väikest saart. Nimi kannab kohalikku varjundit, aga on ka teistes riikides ja rahvusvahelisel tasandil kodune.

Meie ambitsioon on olla rahvusvaheliselt tegutsev ja kiiresti arenev pank, kes hoolib oma klientidest, on vastutustundlik, toetav ja abivalmis.

Soovime, et meie ja meie klientide head plaanid saaksid teoks. Oleme heade plaanide pank.

Holmi põhiväärtused

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2021. Holm Bank AS