Postitatud 02.11.2022

Holm panka asub juhtima Kaspar Kalvet

Holm panka asub juhtima Kaspar Kalvet

Kodumaisel kapitalil põhineva Holm panga tegevjuhina alustab tööd seni LHV finantsriski osakonda juhtinud Kaspar Kalvet. Kalvetil on laialdane finantsvaldkonnas töötamise kogemus – ta on töötanud Citadele panga Eesti üksuse juhina ning pikalt suurtes rahvusvahelistes pankades erinevatel vastutavatel positsioonidel Itaalias ja Saksamaal.

Kaspar Kalveti sõnul innustas teda Holmiga liituma ettevõttes viimaste aastate jooksul käsile võetud julged uuendused ning meeskonna silmnähtav pühendumine panga eesmärgile aidata oma äri- ja eraklientidel nende häid plaane ellu viia.

„Kliendid vajavad finantspartnerit, kes suudab kohandada oma tingimusi nende võimalustele ja vajadustele. See, kui paindlikult on Holmi võrdlemisi kompaktne meeskond suutnud teenindada oma kliente, on minu silmis äärmiselt sümpaatne. Sellise meeskonnaga on julge võtta käsile uusi perspektiivikaid projekte,“ kinnitas Kalvet. Kalveti sõnul on Holmist kujunenud tuntud tegija Eesti pangandusmaastikul. Ettevõtte kliendibaas ja teenuste ring on laienenud nii Eestis kui ka Lätis. Klientide arv on aasta aastalt kasvanud ja pank on tuntust kogunud nii laenude sektoris kui väga heade tingimustega tähtajaliste hoiuste pakkujana. Lisaks koduturu klientidele hoiavad oma sääste pangas ka Austria ja Saksamaa kliendid. Holm on laiendanud jõuliselt oma väärtuspakkumist äriklientidele ning panga kapitaliseeritus saavutas sel suvel nii tugeva taseme, et alustati ka kodulaenude pakkumist.

Kaspar Kalvet võtab Holmi juhtimise novembri alguses üle Rauno Klettenbergilt, kes on tegutsenud Holmi tegevjuhina alates 2019. aasta suvest. 2019. aasta kevadel omistas Euroopa Keskpank senisele Liisi järelmaksu pakkunud Koduliising AS-ile pangalitsentsi ning ettevõtte nimeks sai Holm Bank AS.

Rauno Klettenbergi sõnul on Holm jõudnud etappi, kus tuleb asuda püstitama uusi ambitsioonikaid eesmärke. „Pean õigeks anda uue strateegia väljatöötamise ja selle elluviimise võimaluse juba uuele juhile. Holmi veab täna väga võimekas ja pühendunult üheshingav meeskond, kes aitab Kasparil viia Holm nii koduturul kui rahvusvahelises mõõtmes kindlasti täiesti uutesse kõrgustesse,“ sõnas Klettenberg.

Holm Bank AS on Eesti kapitalil põhinev pank, millele on tegevusloa andnud Euroopa Keskpank. Holm pangale kuuluvad kaubamärgid Liisi ja Holm. Panga teenuste hulka kuuluvad tähtajalised hoiused, füüsilised ja virtuaalsed krediitkaardid, era- ja äriklientide finantseerimine ning järelmaksud. Pank pakub läbi Raisin platvormi tähtajalisi hoiuseid ka Saksamaal ja Austrias ja omab ettevõtet Holm Bank Latvia SIA, mis tegutseb finantsteenuse pakkujana Lätis.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS