remondilaen

Liisi remondilaenu saad kasutada mitmeti - sisustuse soetamiseks, põrandate ja uste-akende tellimiseks, aga ka paljude väiksemate ostude jaoks. Pole vahet, kas leiad värvi ühest poest ja akutrelli teisest, sest remondilaenuga on Sul raha kontol olemas. Laenutingimused on paindlikud - saad luua endale sobiva tagasimaksegraafiku, laenu varem tagasi maksta või hoopiski lepingut pikendada. Kõiki laenuga seotud toiminguid saad teha meie iseteeninduses. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 18,67% aastas järgmistel näidistingimustel: laenu summa 2 000 €, lepingutasu 40 €, lepingu periood 36 kuud, fikseeritud intressimäär 8,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 2 574 €, tagasimaksete summa 2 574 € ja tagasimaksete arv 36.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS