Personaalse cashback kampaania tingimused

  • Kampaaniapakkumine on personaalne ja kehtib vaid kampaaniapakkumise e-kirja otsestele adressaatidele.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb perioodil 01.05.-31.05.2023 teha tehinguid vähemalt 50 € väärtuses Holm panga krediitkaardiga (Liisi krediitkaart või Holm virtuaalkaart)
  • Holm pank kannab kampaaniatingimuste täitmisel juunikuu jooksul 10 € raha tagasi Sinu kliendikontole Holm pangas.
  • Kui Sul on lepinguline kohustus Holm panga ees, on Holmil õigus vastavalt Iseteeninduse lepingu tingimustele debiteerida kliendikontol olev summa kohustuste katteks.
  • Holmil on õigus raha tagasi kandmisest keelduda, kui raha tagasi teenimine on toimunud kuritegelikul viisil, sh pettuse või kelmuse teel või muu kahtlaseks peetava tehinguga.Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,83% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2 000 €, fikseeritud intress 24,00% aastas, tagasimaksete summa 2 503,41 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel ning maksete kogusumma on 2 503,41 €.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS