Mais Hortese kaupluste ja e-poe ostudelt 10% cashbacki!

Kevade lõhnad, värvid ja hääled on vallutanud aia! Hortese aianduskeskuste abiga saad endale luua nii kauni aia kui ka ainuomase kodu ning neid põnevalt täiendada. Maikuus on Hortes õitest ja headest pakkumistest tulvil - kõik kevadised lillesibulad saad 30% soodsamalt ning soodushinnaga leiad ka suvelilli, tomatitaimi kui ka palju muud! Lisaks on Holm pangal maikuus sulle eripakkumine:

Kõigile, kes sooritavad maikuu jooksul ostu Hortese kauplustest või hortes.ee e-poest ja tasuvad selle eest Holm panga krediitkaardiga, kannab Holm pank järgmisel kuul 10% tellimuste maksumusest tagasi.

Kampaania tingimused:

  • Kampaania kehtib Hortese kauplustes või hortes.ee e-poes sooritatud ostudele, mille eest on tasutud Holm panga krediitkaardiga (Liisi krediitkaart või Holm virtuaalkaart) perioodil 01.05.-31.05.2023.
  • Holm pank kannab nimetatud perioodi tellimuste maksumusest juuni jooksul 10% tagasi Sinu kliendikontole Holm pangas.
  • Cashbacki summa ümardame 2 (kaks) kohta pärast koma.
  • Kui Sul on lepinguline kohustus Holm panga ees, on Holmil õigus vastavalt Iseteeninduse lepingu tingimustele debiteerida kliendikontol olev summa kohustuste katteks.
  • Holmil on õigus raha tagasi kandmisest keelduda, kui raha tagasi teenimine on toimunud kuritegelikul viisil, sh pettuse või kelmuse teel või muu kahtlase tehinguga.

Holm panga krediitkaart

Tutvun

Nii virtuaalse kui ka füüsilise krediitkaardi saad lisada oma telefoni. Holm virtuaalkaart on kasutamiseks valmis kohe peale lepingu sõlmimist ja kaardi telefonis aktiveerimist. Plastikust Liisi krediitkaart jõuab nädala jooksul Sinu poolt määratud aadressile. Oma tehingutel saad silma peal hoida nii iseteeninduses kui äpis, kus saad kaarti blokeerida, aktiveerida internetiostud ning teostada muid toiminguid.

Krediitkaarti saavad taotleda täisealised Eesti vabariigi kodanikud või pikaajalist elamisluba omavad inimesed. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,83% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2 000 €, fikseeritud intress 24,00% aastas, tagasimaksete summa 2 503,41 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel ning maksete kogusumma on 2 503,41 €.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS