väikelaen

Liisi väikelaenu saad kasutada erinevaks otstarbeks. Et kohe alguses ära näha, kas laen Sulle sobib, võid väikelaenu kalkulaatoril valida soovitud laenusumma ja perioodi ning kalkulaator arvutab Sulle ligikaudse osamakse suuruse. Kõiki laenuga seotud toiminguid saad teha meie iseteeninduses - esitada taotluse, sõlmida lepingu, hoida oma lepingutel silm peal, teha muudatusi ja allkirjastada digitaalselt. Laenutingimused on paindlikud ja laenugraafikut võid jooksvalt muuta või soovi korral lepingu ennetähtaegselt lõpetada. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.

Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 23,71% järgmistel näidistingimustel: laenu summa 2000 €, lepingutasu 1 €, lepingu periood 36 kuud, fikseeritud intressimäär 11,9% laenusummalt aastas, maksete kogusumma 2706,52 € ja tagasimaksete summa 2706,52 €.