reisilaen

Liisi reisilaenuga saad tasuda reisi, majutuse, lennu ja muude reisiga seonduvate kulude eest nii Eestis kui välismaal. Juba enne laenutaotluse esitamist saad ligikaudse kuumakse teada kui kasutad laenukalkulaatorit, pane paika vaid laenusumma ja -periood ning kalkulaator näitab, kui palju tuleb igakuiselt tagasi maksta. Laenu saad taotleda ja kõiki muid toiminguid teha meie iseteeninduses. Taotlusele vastame enamasti samal tööpäeval. Laenugraafikut saad soovi korral muuta või laenu ennetähtaegselt tagasi maksta. Vajadusel anname maksepuhkust. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 14,32% järgmistel näidistingimustel: laenu summa 4 500 €, lepingutasu 90 €, lepingu periood 45 kuud, fikseeritud intressimäär 6,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 5 754,38 €, tagasimaksete summa 5 754,38 € ja tagasimaksete arv 45.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS