kodu väikelaen

Liisi kodu väikelaenu eesmärk on pakkuda rahalist tuge, kui ukse ees on oma kodu ost või suuremad sisustustööd. Kinnisvarale hüpoteeki ei seata, sissemakset pole vaja teha ning puuduvad ka igakuised haldustasud. Tegemist ei ole hüpoteeklaenuga, mistõttu ei ole vaja külastada notarit ja ka kinnisvara ei pea registreerima kinnistusraamatusse laenusaaja nimele. Tagasimaksegraafiku pikkuse saad valida sellise, mis Sulle kõige paremini sobib. Taotluse ja kõik laenuga seotud toimingud saad teha meie iseteeninduses. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 12,08% aastas järgmistel näidistingimustel: laenu summa 15 000 €, lepingutasu 300 €, lepingu periood 60 kuud, fikseeritud intressimäär 5,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 19 688,12 €, tagasimaksete summa 19 688,12 € ja tagasimaksete arv 60.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS