autolaen

Liisi autolaenuga saad osta erinevaid mootorsõidukeid, olgu siis mahukas kaubik, mugav sõiduauto, kiire mootorratas... või hoopis laineid trotsiv merekaater. Liiklusvahend võib olla nii kasutatud kui uus, Eesti müüjalt või välismaalt. Laenu saamiseks ei pea olema tagatist, samuti ei rakenda me registripanti. Autolaenu puhul saad sõiduki enda nimele. Laenu hakkad tagasi maksma Sulle sobiva laenugraafiku alusel ja sellise perioodi jooksul, mida eelistad. Kui soovid laenu varem tagasi maksta või vastupidi, vajad maksepuhkust, anna meile sellest teada. Kõiki laenuga seotud toiminguid saad teha meie iseteeninduses. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Samuti võime paluda Sul isikusamasust tuvastada, kui Sa ei ole Eesti Vabariigi kodanik. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 16,18% järgmistel näidistingimustel: laenu summa 5000 €, lepingutasu 110 €, lepingu periood 45 kuud, fikseeritud intressimäär 7,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 6581,25 €, tagasimaksete summa 6581,25 € ja tagasimaksete arv 45.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS