Apple Pay on kohal!

Lihtne, turvaline ja privaatne viis maksmiseks - poes, internetis ja oma lemmikrakendustes. Nüüd saad oma Holm krediitkaardi lisada Apple Walletisse!

Lihtsaim viis maksmiseks
Apple Payga saad kiirelt ja lihtsalt teha makseid oma iPhone või Apple Watchiga.

Mugavad viipemaksed
Maksa vaid viipega. Sobiva makselimiidi saad valida meie iseteeninduses.

Turvaliseks loodud
Seadmesse sisse ehitatud turvafunktsioonid tagavad, et ainult Sina saad makseid autoriseerida.

Paindlikud kasutusvõimalused
Kasuta nii kauplustes kui ka veebis. Sinu ostud on kaitstud ka krediitkaardi ostukindlustusega.

Apple Pay on kohal!

Kaardi lisamine

1
2
3

Kuidas Apple Payd kasutada?

Apple Pay abil saad oma Holm panga krediitkaarti kasutada kõikjal, kus näed Apple Pay või viipemakse sümbolit.

Apple Pay kasutab Sinu Apple seadmesse sisseehitatud turvafunktsioone, mis võimaldavad vaid Sinul makseid kinnitada.

Poes maksmiseks tee topeltklikk oma seadme külgnupul, kinnita tehing Face ID, Touch ID või oma parooliga ning viipa oma iPhone’i või Apple Watchiga kaardilugerit. Veebis maksmiseks otsi Apple Pay sümbolit ja järgi juhiseid.

Kuidas Apple Payd kasutada?

Korduma kippuvad küsimused

Apple Payd on võimalik kasutada Apple seadmetega, millel on Face ID või Touch ID võimekus (v.a iPhone 5s) ning Apple Watchi 1. seeria või uuemate nutikelladega. Rohkem infot ühilduvate seadmete kohta leiad siit.
Apple Pay kasutab Sinu Apple seadmesse sisseehitatud turvafunktsioone, mis aitavad hoida Sinu makseid privaatsena ja turvalisena. Kõik tehingud nõuavad kinnitamiseks Face ID, Touch ID või parooliga tuvastust, et vaid Sina saaksid Apple Pay abil makseid sooritada. Sinu kaardi numbrit ei salvestata Sinu seadmesse ega jagata maksete tegemisel partneritega, mis aitab hoida Sinu andmeid turvalisena.
Apple Pay makselimiit on sama, mis Sinu krediitkaardi viipemaksete limiit. Oma limiite saad kontrollida ja muuta meie iseteeninduses või äpis.
Jah, Sinu kaardi automaatne ostukindlustus kehtib ka Apple Payga tehtud ostude puhul. Ostukindlustuse kohta leiad lisainfot siit.
Apple Pay nõuab iga makse puhul Face ID, Touch ID või parooliga kinnitamist, mis aitab takistada teistel inimestel Sinu seadmega makseid teha. Turvalisuse tagamiseks tuleks sel juhul aga kaart Apple Payst eemaldada või kaart blokeerida.
Kaardi Apple Payst eemaldamiseks logi mõnest teisest seadmest sisse oma Apple ID kontole või kasuta Find My rakendust, et kaart Apple Pays deaktiveerida või eemaldada. Kui soovid oma kaardi täielikult blokeerida, saad seda teha meie iseteeninduses, äpis või helistades telefonil +372 677 0760.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS