Kampaaniatingimustel Liisi järelmaks talverehvide ostuks

Talv võib tunduda küll kaugel, kuid kätte jõuab see alati ootamatult. Talverehvide kasutamine on lubatud 15. oktoobrist kuni 31. märtsini, kuid kohustuslik 1. detsembrist kuni 1. märtsini. Talviste tee- ja ilmastikuolude esinemise korral võib talverehve kasutada kuni 30. aprillini. Soovitame hooajaks valmis olla ja üle kontrollida, kas olemasolevad talverehvid on veel endiselt kasutuskõlblikud. Talvehooajale on hea vastu minna uute ja turvaliste rehvidega. Kui Sa ei soovi korraga suurt väljaminekut teha, on Sul võimalus talverehvid soetada Liisi järelmaksuga.

Holm pank pakub talverehvide ostuks Liisi järelmaksu kampaaniatingimustelintress 3 kuud 0%, lepingutasu 0 € ja sissemakse 0 €. Kampaania kestab kuni 12.12.2021.

Allkirjasta leping digitaalselt!
Liisi ID on järelmaksu digitaalseks allkirjastamiseks e-poodides. Vali e-poes Liisi ID makselink, täida taotlus ning sõlmi leping!

Miks eelistada järelmaksu?
Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Partnerid

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga talverehvide eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Kampaania kehtib ainult kuni 3-kuulistele lepingutele.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS