Liisi järelmaks hammaste raviks soodustingimustel 

Vajalikku ravi hammastele on võimalik teostada Liisi järelmaksuga. Holm pank pakub Liisi järelmaksu kampaaniatingimustel – intress 9,9%, lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Esita taotlus meie iseteeninduses või kampaaniapartneri juures kohapeal.  

Miks eelistada järelmaksu? Teatavasti võib hambaarstil käik olla väga kulukas ning raviplaan võib tuua kaasa ootamatuid ja suuri väljaminekuid. Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada pikema perioodi peale. Maksegraafikut saad soovi korral jooksvalt muuta.  

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust. Kampaania kestab kuni 04.04.2021

Arvuta järelmaksu kalkulaatori abil oma ligikaudne kuumakse suurus.

Järelmaksu kalkulaator

Järelmaksu summa
500 EUR
Sissemakse
0 EUR
Järelmaksuperiood
24 kuu(d)
Keskmine kuumakse

-

Arvutus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub iga kliendi krediidivõimekusest

Partnerid

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga hambaravi eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 19,32% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / krediidi summa 600 €, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 9,9% laenusummalt aastas, maksete kogusumma 659,39 € ja tagasimaksete summa 659,39 €.