Kampaaniatingimustel Liisi järelmaks hammaste raviks

Vajalikku ravi hammastele on võimalik teostada Liisi järelmaksuga. Holm pank pakub Liisi järelmaksu kampaaniatingimustel – intress 6 kuud 0%, lepingutasu 15 € või 3% ja sissemakse alates 0€. Esita taotlus meie iseteeninduses või kampaaniapartneri juures kohapeal.

Miks eelistada järelmaksu? 
Teatavasti võib hambaarstil käik olla väga kulukas ning raviplaan võib tuua kaasa ootamatuid ja suuri väljaminekuid. Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada pikema perioodi peale. Maksegraafikut saad soovi korral jooksvalt muuta.  

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust. Kampaania kestab kuni 14.12.2022.

Partnerid

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga hambaravi eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 15,99% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 2500 €, lepingutasu 75€, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 10,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 2711,25 €, tagasimaksete summa 2711,25 € ja tagasimaksete arv 12.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS