Kampaaniatingimustel Liisi järelmaks hammaste raviks

Vajalikku ravi hammastele on võimalik teostada Liisi järelmaksuga. Holm pank pakub Liisi järelmaksu kampaaniatingimustel – intress 8,9%, lepingutasu 0 € ja sissemakse 0 €. Esita taotlus meie iseteeninduses või kampaaniapartneri juures kohapeal.  

Allkirjasta leping digitaalselt!
Liisi ID on järelmaksu digitaalseks allkirjastamiseks e-poodides - vali e-poes Liisi ID makselink, täida taotlus ning sõlmi leping!

Miks eelistada järelmaksu? 
Teatavasti võib hambaarstil käik olla väga kulukas ning raviplaan võib tuua kaasa ootamatuid ja suuri väljaminekuid. Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada pikema perioodi peale. Maksegraafikut saad soovi korral jooksvalt muuta.  

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust. Kampaania kestab kuni 17.04.2022.

Partnerid

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga hambaravi eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 17,35% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 1600 €, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 8,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 1742,40 €, tagasimaksete summa 1742,40 € ja tagasimaksete arv 12.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2022. Holm Bank AS