Kampaaniatingimustel Liisi järelmaks hammaste raviks

Taotlen

* Kampaania kehtib vähemalt 7-kuulistele lepingutele

Vajalikku ravi hammastele on võimalik teostada Liisi järelmaksuga. Holm pank pakub Liisi järelmaksu kampaaniatingimustel – intress 3 kuud 0%, lepingutasu 2% ja sissemakse alates 0€. Esita järelmaksu taotlus meie kampaaniapartneri juures!

Miks eelistada järelmaksu? 
Teatavasti võib hambaarstil käik olla väga kulukas ning raviplaan võib tuua kaasa ootamatuid ja suuri väljaminekuid. Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada pikema perioodi peale. Maksegraafikut saad soovi korral jooksvalt muuta.  

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingu tingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust. 

Kampaania kehtib kuni 31.07.2023.

Partnerid

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga hambaravi eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 20,99 % aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 800 €, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 11,90% laenusummalt aastas, lepingutasu 16 €, maksete kogusumma 887,40 €, tagasimaksete summa 887,40 € ja tagasimaksete arv 12.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS