järelmaks arve alusel Holm pangast

Taotlen

Miks taotleda Liisi järelmaksu arve alusel?

Soovid teha ostu ja tasuda Liisi järelmaksuga, kuid pood ei paku seda võimalust? Just see on olukord, kus võid võtta ettemaksuarve ja taotleda järelmaksu arve alusel otse Holm pangast. Kui oled lepingu sõlminud tasub pank arve kaupmehele ja Sina saad maksegraafiku järgi tasuda pangale endale sobiva perioodi jooksul. Liisi järelmaksu intress ja kuumakse püsib sama kogu lepinguperioodi jooksul.

Ostuks võib olla elektroonikaseade, kodumasin, köögitehnika, mööbel, sporditarve, muusikariist, puhkusereis, mõni teenus vm.

Kaalu otsust põhjalikult ja tutvu lepingu tingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Kuidas kasutada Liisi järelmaksu arve alusel?

1
2
3
4

Liisi järelmaksu kampaaniadMiks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 23,33% järgmistel näidistingimustel: laenu summa 500 €, lepingutasu 9,90 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 9,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 559,40 €, tagasimaksete summa 559,40 € ja tagasimaksete arv 12.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS