Postitatud 10.11.2022

Rita Vilta: Holmi edu kannustab mind endast parimat andma

Rita Vilta: Holmi edu kannustab mind endast parimat andma

Rita Vilta on Holmis partnersuhete haldurina töötanud juba 11 aastat. Tema sõnul oli Holmi tööle asumine ühe väga toreda töise teekonna algus.

Finantsvaldkond oli tema jaoks uus väljakutse ning töö käigus tuli omajagu õppida. „Olen tänulik Holmi omanikule ning tolleaegsele juhile, kes oli heaks õpetajaks ning kelle eeskujul omandasin arusaama partnersuhete haldusest. Tegin töö sisu endale selgeks ja peatselt sain juba iseseisvalt tegutseda,“ räägib Rita.

Algusaastate uudsus ja põnevus pole Rita tänasest tööst kuskile kadunud. Igapäevased huvitavad väljakutsed ja suurepärased kolleegid on väärtused, mida ta oluliseks peab.

„Valdkond on kiirelt arenev ja protsessid pidevas muutumises. See teeb töö põnevaks ning annab võimaluse tunda rahulolu, kui midagi uut on ellu viidud,“ sõnab ta. „Hindan väga, et Holmis antakse töötajatele tegutsemisruumi, neid usaldatakse. Abi ja nõu küsimine on tervitatav. Tunnen, et meie kollektiiv jagab ja hindab samu väärtuseid, mis aga ei pea tähendama, et alati kõiges ühel meelel oleme,“ lisab Rita.

Tööandja edu tiivustab ja motiveerib

Holmi unikaalsust näeb Rita panga jõulises arengus. „See, kuidas ühest väikelinna tublist pereettevõttest on saanud suur ja tuntud pank Eestis, mis laieneb teistesse riikidesse, teeb siirast rõõmu. Olen uhke, et saan sellises ettevõttes töötada. Usun, et Holm pank jätkab tulevastel aastatel tähelendu ning parandab veelgi oma tulemusi, pakkudes rohkelt võimalusi nii klientidele kui töötajatele, laiendades oma kollektiivi ning sõlmides rekordarvu uusi lepinguid, “ kiidab Rita uhkusega oma tööandjat.  

Holmi edu tiivustab ka Ritat ennast pingutama, uusi lahendusi nuputama ja klientidele vaid parimat pakkuma. „Edu on minu jaoks oluline nii isiklikul kui organisatsiooni tasemel ja kannustab paremaks saama. Mind motiveerib, kui näen ettevõtte kasvu, sest selles on ka killuke minu tööd ja õnnestumisi. Kõiges ja alati ei saa õnnestuda, kuid takistuse tekkides süttib minus leek, mis sisemiselt motiveerib raskuste ületamiseks viise leidma,“ sõnab Rita.

„Mulle on oluline, et meie partnerid saaksid parimat teenindust ja nende kliendikogemus oleks mugav. Just selle nimel töötan järjepidevalt. Naudin partneritega suhtlemist, olen uudishimulik ja janunen pidevalt uute mõtete ja lahenduste järele,“ lisab ta.

Kosutust kodust

Kui töömõtted liiga intensiivselt peas keerlema hakkavad ja fookus seetõttu kaduma kipub, tasakaalustab Rita oma meeli kunsti, kultuuri ja loodusega. Ta armastab maalida, lugeda, filme vaadata ning looduses jalutada. Kuid enim energiat ammutab ta armastatud inimestega koos olemisest ja koduseinte vahelt.

“Parim koht puhkamiseks on mulle mu kodu. Elan eemal suurest linnakärast ja saan end muust maailmast täielikult välja lülitada. Olen olemuselt veidi koduperenaise tüüpi – küpsetan, koristan, sisustan ja naudin mugavat olemist. Hellitan oma pere ja mul on õnn olla hoitud. Minu ümber on inimesed, kes on mulle kõige tähtsamad maailmas – see on pehme, armas ja kindel tunne.“

Kuid, et kõike seda nautida, on oluline tasakaal. „Olen õnnelik inimene nii Holmis töötades kui ka eraelus. Mulle meeldib mu töö ja see, et saan luua endale sobiva tasakaalu töö- ja eraelu vahel,“ sõnab Rita.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS