Postitatud 08.12.2021

Maria Muljarova: ideaalne töökoht aitab ergutada vaimu ja tõsta enesehinnangut

Maria Muljarova: ideaalne töökoht aitab ergutada vaimu ja tõsta enesehinnangut

Holm panga uue andmekaitseametniku Maria Muljarova esimene kokkupuude ettevõttega ei olnud potentsiaalse töötajana, vaid hoopis rahuloleva kliendina. Maria positiivne kogemus Holmi kliendikesksete teenustega oli üks põhjuseid, mis ajendas teda liituma meie meeskonnaga, et tegeleda oma kirega – andmete turvalisuse eest hoolitsemisega.

„Kui nägin, kuidas Holm finantsteenuste pakkujana töötab, mõistsin kohe, et sellises ettevõttes soovin töötada ja oma oskusi ning teadmisi rakendades ettevõtte jätkuvale arengule kaasa aidata,” sõnab Maria.

Esmakohtumine kolleegidega

Kõik Maria ebakindlused uue töö osas kadusid, kui tal tekkis kandideerimisprotsessi ajal võimalus kohtuda oma tulevaste kolleegidega.

„Nende inimestega tutvudes oli selge, et kliendina tajutud personaalne lähenemine peegeldas ka ettevõttes valitsevat kultuuri,” selgitab ta. „Nagu inimeste puhulgi, peegeldab väljastpoolt nähtav soojus ja energia sageli ka organisatsiooni sisemist tasakaalu ja tervist. Ettevõttes töötatud mõne kuu jooksul olen mõistnud, et see kehtib Holmi kohta!”

Maria jaoks tuli võimalus Holmis töötada täpselt õigel ajal. „Olin juba mõnda aega otsinud seda miskit – oma kohta,” ütleb ta. „Kohta, kus minu roll võimaldaks mul luua väärtust, tehes seda, mida pean oma missiooniks: andmekaitse tagamine. See võimalus tundus lausa liiga täiuslik ning minus tekkis kerge hirm – mis siis, kui olen organisatsioonist maalinud ebareaalselt ideaalse pildi, ent tegelikkus on pettumust valmistav?”  

Milline on ideaalne töökoht?

Maria oli pikalt unistanud töökohast, kus teda ümbritsevad inimesed jagavad ühiseid väärtusi. „Minu jaoks näitab see, et organisatsiooni kui terviku heaolu sõltub iga meeskonnaliikme isiklikust arengust,” selgitab ta.

Tema jaoks on ideaalne tööpaik selline, kus inimesed otsivad pidevalt uusi ja paremaid lahendusi ning kaasavad sellesse nii uustulnukad kui ka vanad olijad; koht, kus kõik – olenemata nende ametikohast või tegevusalast – töötavad koos, mitte üksteise vastu. „Ideaalne koht ei tohiks kunagi panna töötajaid oma võimetes kahtlema, vaid peaks ergutama vaimu, tõstma enesehinnangut ja andma motivatsiooni, et näha elu positiivsest vaatenurgast,” lisab ta. „Täna võin täiesti kindlalt öelda, et olen leidnud oma koha.”

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS