Postitatud 21.06.2023

Holm park on valmis!

Holm park on valmis!

2023. aasta 10. juunil avati pidulikult Holm park ehk ERMi vastas asuv spordipark, kus on täismõõtmetes kunstmurukattega jalgpalliväljak, 600 inimest mahutav trinüünihoone ja tänavakorvpalliväljak. Holm parki on oodatud kasutama nii jalgpallurid kui tänavakorvpallisõbrad, nii täiskasvanud sportlased kui ka noored ja neid toetavad lapsevanemad – ruumi jagub kõigile!

10. juuni suurele avaüritusele oli kogunenud ligikaudu 700 inimest. Kuna kogu projekt läks maksma kokku veidi üle miljoni euro ja sinna panustasid nii Holm pank, Tartu linn, paljud partnerid kui ka Welco kogukond, oli avapidu tähtsaks verstapostiks kõigile osapooltele. Tartu kõige uuema spordipargi Welco poolsed eestvedajad Mart Raamat ja Edgar Leht sõnasid, et on tänulikud kõikidele nii suurematele kui väiksematele toetajatele, kes ükskõik millises ulatuses Holm pargi valmimisele kaasa aitasid.

„Holm park saab olema meie kogukonna päris oma kodu ja koht, kuhu kõik Welcoga seotud inimesed saavad kokku tulla. On väga tähtis, et korralikul jalgpalliklubil oleks oma kodu ja kindel seljatagune ning just seda Holm park meile pakubki. Samas ei ole see ainult Welcole mõeldud staadion, sest hetkedel, kui meil ei toimu siin võistlusmänge või treeninguid, on uksed avatud kõikidele pisikestele ja suurematele huvilistele,“ sõnas Welco tegevjuht Edgar Leht.

Holm pargi projektijuht Mart Raamat lisas, et just Holm panga suur toetus oli üheks tugevaks alustalaks ja kindlustunde tekitajaks, et keeruline projekt suudetakse lõpuni vedada. „Holm pank on toetanud JK Welcot pikki aastaid, koostöö ja üksteisemõistmine on olnud suurepärased. See andis meile julguse pakkuda 2019. aasta lõpul pangale välja idee, et meie oma kodu ehk pikalt mõttes mõlkunud spordipark kannaks just nende nime. Pank tuligi mõttega kaasa ja see andis meile kindluse projekti õnnestumiseks. Oleme lõputult tänulikud selle üle, et Holm on meisse uskunud, meid toetanud ja kogu selle aja meie kõrval olnud. Meie uus kodu kannab uhkusega nime Holm park,“ rääkis Raamat.

Holm panga juhatuse esimees Kaspar Kalvet ütles, et Holm pangal on rõõm toetada kogukondlikku algatust. „Holm on heade plaanide pank. Püüame häid plaane ise ellu viia ning aitame seda teha ka teistel. Oleme Eesti oma pank, meie juured on väikeses Haapsalus ja mõistame hästi, kui suur tähtsus on sellel, et ettevõtted panevad õla alla ja aitavad kaasa, et kohalikus kogukonnas saaksid head asjad juhtuda. Meie jaoks on tähtis, et noortel on koht, kuhu minna ja aega veeta, olla sportlikud ja aktiivsed. Kui noor leiab omale õige hobi, saab sellest tema elu suur ja tähtis osa. Hobi tõmbab õhtuti spordiväljakule, mitte kuskile niisama hängima. Tahan tunnustada pargi loomise eestvedajaid Edgar Lehte ja Mart Raamatut, kes suutsid pargi valmis ehitada koroonalaine ja majanduskeskkonna pingeliseks muutumise kiuste. Loodame, et Holm pargist saab paljude sportlaste ja harrastajate jaoks nö teine kodu, kus end igapäevamõtetest lahti rebida ja pühenduda aktiivsele liikumisele ja sõprade ja perega kvaliteetaja veetmisele,“ rääkis Kalvet.

Foto: Remi Roosmann

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS