Postitatud 19.08.2022

Holm pank hakkas pakkuma laenu kodude energiatõhususe tõstmiseks

Holm pank hakkas pakkuma laenu kodude energiatõhususe tõstmiseks

Eesti kapitalil põhinev Holm pank hakkas eraklientidele pakkuma hooajalist maksegraafikut võimaldavat energialaenu, mille eesmärk on aidata inimestel tõsta kodu energiatõhusust.

„Näeme praegu, et paljud koduomanikud mõtlevad, kuidas sügisel kerkivate energiahindadega toime tulla. Nii energiaettevõtted kui riigi valitsus on soovitanud inimestel üle vaadata oma küttesüsteemid, sest süsteemide uuendamine või välja vahetamine annab võimaluse kokkuhoiuks. Samas on ilmne, et ka küttesüsteemide välja vahetamine on inimeste jaoks märkimisväärne kulukoht, mistõttu otsustasime siin oma abikäe ulatada ja pakkuda finantseerimisvõimalust koos hooajalise maksegraafikuga,“ selgitas Holm panga juht Rauno Klettenberg.

Hooajaline maksegraafik võimaldab kõrge energiatarbimisega kuudel (november, detsember, jaanuar, veebruar) tasuda vaid intressi, põhimakse jaotub teiste kuude peale. Laenu saab taotleda näiteks õhk-õhk või õhk-vesi soojuspumpade ostu finantseerimiseks, gaasikatelde uuendamiseks, päikesepaneelide ja päikeseenergia salvestussüsteemide paigaldamiseks, aga ka näiteks majade soojustamiseks. „Eraklientidele hooajalise maksegraafiku võimaldamine on turul täna ainulaadne. Loodame, et selline võimalus aitab paljudel meie klientidel oma kodu energiasäästlikumaks muuta,“ lisas Klettenberg.

Holm Bank AS on Eesti kapitalil põhinev pank, millele on tegevusloa andnud Euroopa Keskpank. Holm pangale kuuluvad kaubamärgid Liisi ja Holm.  Panga teenuste hulka kuuluvad tähtajalised hoiused, füüsilised ja virtuaalsed krediitkaardid, era- ja äriklientide finantseerimine ning järelmaksud. Pank pakub läbi Raisin platvormi tähtajalisi hoiuseid ka Saksamaal ja Austrias ja omab 100%-liselt ettevõtet Holm Bank Latvia SIA, mis tegutseb finantsteenuse pakkujana Lätis.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS