Postitatud 03.08.2022

Holm pank alustab kodulaenude väljastamist

Holm pank alustab kodulaenude väljastamist

Eesti kapitalil põhinev Holm pank alustab kodulaenu pakkumist uue kodu ostuks, ehituseks, renoveerimiseks või rekonstrueerimiseks.

Holm panga juhi Rauno Klettenbergi sõnul on Holm Eesti, Austria ja Saksamaa turul kolme pangana tegutsetud aastaga saavutanud piisava kapitaliseerituse, mille pinnalt saab hakata rahastama panga tänaste ja tulevaste eraklientide jaoks olulisi eluasemega seotud ostuotsuseid.

„Holm on tegutsenud pangana alates 2019. aastast, aga meie ajalugu finantsteenuste pakkujana ulatub tegelikult aastasse 1995, mil ettevõte alustas järelmaksu väljastamist tänaseni hästituntud Liisi kaubamärgi all. Seega on meil juba enam kui veerand sajandit kogemust ja üle 600 000 kliendi, kellest suur osa ikka ja jälle oma plaanide teostamiseks meie poole pöörduvad. Meil on väga hea meel, et saame edaspidi olla oma klientidele toeks ka uue kodu ostmisel,“ sõnas Klettenberg.

„Meie eesmärk on, et kodulaenu teenuse lepingud oleksid lihtsad ja kliendile arusaadavas keeles, aga ka see, et klient teadvustaks laenuga võetavaid kohustusi ja riske ega suhtuks selle suure sammu tegemisse liiga kergekäeliselt,“ lisas Klettenberg. „Holmi tugevus on alati olnud meie võime pakkuda oma klientidele personaalset teenust ja inimlikku lähenemist. See tähendab, et arutame iga kliendiga põhjalikult nende võimalusi ja tingimusi, ehitame koostöösuhte üles usaldusele ning seisame selle eest, et klient tunneks end laenukohustust võttes kindlalt ja turvaliselt.“

Holm pank teeb kodulaenude väljastamisel koostööd ka Ettevõtlus- ja Innovatsiooni Sihtasutusega (endine KredEx), mille toetusele kvalifitseeruvad kliendid saavad laenu taotleda soodsamatel tingimustel. Sarnaselt teistele Euroopa pankadele määrab Holm iga laenutaotleja pakkumisele intressimarginaali, millele lisandub pankadevahelise laenamise intressimäärana European Money Markets Institute’i poolt igapäevaselt avaldatava kuue kuu Euribori määr.

Holm Bank AS on Eesti kapitalil põhinev pank, millele on tegevusloa andnud Euroopa Keskpank. Holm pangale kuuluvad kaubamärgid Liisi ja Holm.  Panga teenuste hulka kuuluvad tähtajalised hoiused, füüsilised ja virtuaalsed krediitkaardid, era- ja äriklientide finantseerimine ning järelmaksud. Pank pakub läbi Raisin platvormi tähtajalisi hoiuseid ka Saksamaal ja Austrias ja omab 100%liselt ettevõtet Holm Bank Latvia SIA, mis tegutseb finantsteenuse pakkujana Lätis.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS