Postitatud 06.12.2023

Holm panga uus Liisi Pluss teeb järelmaksu kättesaadavaks isegi välismaal

Holm panga uus Liisi Pluss teeb järelmaksu kättesaadavaks isegi välismaal

Kodumaine Holm pank tõi detsembri algul turule uudse järelmaksu Liisi Pluss, millega saab ostud sooritada ka kauplustes, kus järelmaksu ei pakuta – nii Eestis, teistes riikides kui ka rahvusvahelistes veebikaubamajades. Järelmaksu taotlemine toimub panga kodulehel, lisades taotlusele pildi tootest ja toote hinnast.  

„Liisi Pluss teenust ajendasid välja töötama situatsioonid, kus kliendid soovisid osta järelmaksuga müüjatelt, kes järelmaksu ei paku. Olukorra lahendamiseks töötasime välja piirideta Liisi Pluss järelmaksu,“ selgitab uue toote lansseerimise tagamaid Holm panga juht Kaspar Kalvet.

„Kui ma ütlen piirideta, siis pean silmas ka riigipiiride ületamist, sest Liisi Plussiga saab tasuda kasvõi Amazonist või eBay’st oste tehes. Järelmaksu pakkumised on personaalsed ja võtavad arvesse iga inimese võimekust tagasimakseid sooritada,“ täpsustab Kalvet.

Liisi Pluss järelmaksuga kantakse ajatamisele minev ostusumma otse inimese pangakontole, misjärel saab klient sellega kauplusele ostu eest tasuda. Holmiga järelmaksulepingut sõlmides otsustab klient ise,  kui pika aja jooksul ta summa pangale tagasi maksab. Maksimaalne periood on 10 aastat.

Liisi järelmaks on vanim ja tuntuim järelmaks Eestis, novembris tähistas Liisi kaubamärk 28. sünnipäeva. „Holm on kiiresti arenev paindlik pank, kes suudab klientide vajadusi märgata ja neile kiirelt reageerida. Tahtsime, et uue teenuslahenduse kasutamine oleks klientidele võimalikult mugav ja harjumuspärane. Teha telefoniga foto tootest ja toote hinnast ning lisada see panga iseteeninduses tehtud taotlusele on sama lihtne, kui restoranis oma lemmikroa pildistamine ja selle jagamine. Positiivse otsuse korral jõuab ostusumma loetud minutite jooksul kliendi kontole,“ selgitab panga juht Liisi Pluss kasutusmugavust.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2024. Holm Bank AS