Laen ettevõttele

Holmi laen ettevõttele on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad laenu summas kuni 25 000 €. Laenu tagatise seadjaks võib olla nii era- kui juriidiline isik. Laenutingimused on paindlikud ja ettevõte saab laenu kätte üldjuhul paari päeva jooksul. Laenutaotluse ja kõiki toiminguid saad teha iseteeninduses. Meie spetsialist vaatab taotlused läbi personaalselt ja vajadusel võtab Sinuga ühendust.

Taotluse soovist võid meile kirjutada arilaenud@holmbank.ee.

Sihtotstarve
väikeinvesteeringute tegemiseks
Laenusumma
10 000 - 25 000 €
Omafinantseering
alates 0%
Laenulepingu pikkus
kuni 5 aastat
Maksegraafik
kuni 5 aastat
Maksepuhkus
kuni 6 kuud
Aastane intressimäär
alates 12%
Lepingutasu
250 €
Sobivad tagatised
ettevõttega seotud isiku/isikute käendus ja/või juriidilise isiku garantii
Nõuded laenusaajale
Eestis registreeritud ja tegutsev osaühing või aktsiaselts; ettevõtte suhtes ei ole algatatud likvideerimis- või pankrotimenetlust

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu hoiused koos intressidega või laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS