Limiidilaen

Holmi limiidilaen on kui väike-ettevõtete arvelduskrediit. Limiidi piires saad raha korduvalt välja võtta kui selleks vajadus tekib ja kui tekib tulu, saad laenu soovi korral koheselt tagasi maksta. Selline laenukasutus võimaldab kokku hoida nii finantskulusid, kui ka aega. Limiidilaen annab ettevõttele finantseerimiskindluse terveks aastaks - tagasi makstud laenu arvelt on võimalik uusi laenusummasid välja võtta. Meie spetsialist vaatab taotlused läbi personaalselt ja vajadusel võtab Sinuga ühendust, et arutada äriplaani perspektiivi ning toetada Sind analüüsiga.

Taotluse soovist võid meile kirjutada arilaenud@holmbank.ee.

Sihtotstarve
paindlikuks laenukasutuseks
Laenusumma
alates 10 000 €
Omafinantseering
puudub
Laenulepingu pikkus
12 kuud
Maksegraafik
kuni 12 kuud
Kohustistasu määr
3% aastas kasutamata limiidilt
Aastane intressimäär
alates 7,9%
Lepingutasu
kuni 1% laenusummast, minimaalselt 100 €
Sobivad tagatised
kinnisvara, MES või Kredex käendus, ettevõttega seotud isiku/isikute käendus või nende kombinatsioon
Nõuded laenusaajale
Eestis registreeritud ja tegutsev osaühing või aktsiaselts; ettevõtte suhtes ei ole algatatud likvideerimis- või pankrotimenetlust

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu hoiused koos intressidega või laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS