Liising ettevõtetele

Holmi liising võimaldab soetada seadmeid, sõidukeid, kontorimööblit ja muud vara rendilepingu toel. Pakume Sulle koostöös NORD Varaliising OÜ, RK Varaliising OÜ ja Fairown Finance OÜ’ga täisteenusliisingut, kus meie partnerid aitavad Sul teostada ostu, kindlustada liisingvara ning leida sobiv finantseerimislahendus. Meie koostööpartner vaatab taotlused läbi personaalselt ning toetab Sind panga jaoks dokumentide kokku panemisel.

Küsimuste korral võta ühendust, kirjutades liising@holmbank.ee

Liisingtehingud
summas kuni 250 000 €
Omafinantseering
alates 0%
Lepingu pikkus
kuni 60 kuud
Tagasimakse graafik
vastavalt rendilepingule
Tagatis
ettevõtte omaniku ja/või juhatuse liikme käendus ja/või teise ettevõtte garantii
Nõuded laenusaajale
Eestis registreeritud ja tegutsev osaühing või aktsiaselts; ettevõtte suhtes ei ole algatatud likvideerimis- või pankrotimenetlust

Täitmaks meile kui pangale seatud hoolsuskohustust, palume Sul tuvastada end video teel Veriff OÜ keskkonnas, kui Sinu hoiused koos intressidega või laenude kogusumma on 15 000 eurot või rohkem. Tuvastamiseks on vajalik internetiühendusega seade, millel on töötav kaamera. Pane valmis enda isikut tõendav dokument ning järgi ekraanil samm-sammult esitatud juhiseid. Personaalse lingi isikusamasuse tuvastamiseks saadame Sulle e-posti aadressile.Miks valida Holm pank?

Rohkem kui 25 aastat kogemust

Põhjalik kogemustepagas tänu 350 000 inimesele, kes on meid usaldanud

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS