Holmist

Holm Bank on pereettevõte, mis pakub Sulle laene ning hoiuseid lihtsalt ja mugavalt ning suhtleb Sinuga kui inimene inimesega. Meie nimi on inspireeritud Lääne-Eesti väikesaartest ning Haapsalu holmidest. Oleme Haapsalus tegutsenud juba 23 aastat ning teame, et ka väikesest võib saada suur.

Me aitame tuua Sinu homsete ostusoovide täitumise tänasesse ning kasvatame Sinu raha turvaliselt ja võimalikult hea tootlusega. Me tegutseme kiirelt ja oleme Sinu suhtes mõistvad nii headel kui halbadel aegadel. Oleme oma tegevuses professionaalsed, kuid suhtlemises lahedad.

Oleme uus pank Eestile!

Holm toetab

Holm toetab maailma tippu kuuluvat epeevehklejat Katrina Lehist, kes krooniti 2018. aastal Euroopa meistriks. Kolm aastat varem riputati tema kaela Euroopa meistrivõistluste naiskondlik hõbe. Samuti on Haapsalust pärit sportlane triumfeerinud juunioride maailmameistrina ning valitud Eesti aasta noorsportlaseks.

Lisaks Katrina Lehisele toetab Holm ka Haapsalu vehklemisklubi En Garde, kust on sirgunud mitmedki vehklemistähed, nagu näiteks Nikolai Novosjolov, Sten Priinits, Kristina Kuusk ja Nelli Differt. Samuti on edukalt esinenud klubi järelkasv.

Holm aitab särama Pille Lille Muusikute Fondi PLMF tähed! Ooperilaulja Pille Lille eestvedamisel 2003. aastal alguse saanud fond toetab andekate muusikute arengut ning pakub neile muuhulgas täiendõppe- ja esinemisvõimalusi nii kodumaal kui ka võõrsil.

Holm toetab Haapsalu Tennisekooli, kus tervislikke eluviise harrastavad nii lapsed kui ka täiskasvanud. Tennisekoolis õpib ligi 100 last.

Holm aitab energilist Tartu jalgpalliklubi Welco. 2008. aastal loodud klubi osaleb Eesti meistrivõistlustel kokku viie erineva võistkonnaga, esindusmeeskond on tänaseks tõusnud esiliigasse ehk Eesti meistrivõistluste tugevuselt teisele tasemele. Aastast 2015 antakse jalgpalliharidust ka noortele.

Aitame meie talente nõu ja jõuga ning soovime neile edu ja jaksu!

E-R 8.00-18.00
L 10.00-15.00

Holm Bank AS
Posti 30, 90504 Haapsalu; Pärnu mnt. 158/1, 11317 Tallinn
Äriregistrikood: 14080830
Tegevusloa otsuse kuupäev: 02.04.19
Andmekaitseametnik: andmekaitse@holmbank.ee

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel.
Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

© 2019. Holm Bank AS