Telli Holmiga Woltist!

Holm Bank.Telli Holmiga Woltist!

Veebruaris - 10%!

Kõigile, kes veebruaris tellivad toidud Woltist ja tasuvad Holm panga krediitkaardiga, kannab Holm pank järgmisel kuul 10% tellimuse maksumusest tagasi.

Kampaaniatingimused:

  • oled tellinud Woltist ja tasunud tellimuse eest Holm panga krediitkaardiga (Liisi krediitkaart või Holm virtuaalkaart) perioodil 01.02.-28.02.2023
  • Holm pank kannab nimetatud perioodi tellimuste maksumusest märtsi jooksul 10% tagasi Sinu kliendikontole Holm pangas
  • teenitud summa ümardame 2 (kaks) kohta pärast koma
  • kui Sul on lepinguline kohustus Holm panga ees, on Holmil õigus vastavalt Iseteeninduse lepingu tingimustele debiteerida kliendikontol olev summa kohustuste katteks
  • Holmil on õigus raha tagasi kandmisest keelduda kui raha tagasi teenimine on toimunud kuritegelikul viisil, sh pettuse või kelmuse teel või muu kahtlase tehinguga

Nii virtuaalse kui ka füüsilise krediitkaardi saad lisada oma telefoni. Holm virtuaalkaart on kasutamiseks valmis kohe peale lepingu sõlmimist ja kaardi telefonis aktiveerimist. Füüsiline Liisi krediitkaart jõuab nädala jooksul Sinu poolt määratud aadressile. Oma tehingutel saad silma peal hoida nii iseteeninduses kui äpis, kus saad kaarti blokeerida, aktiveerida internetiostud ning teostada muid toiminguid.

Krediitkaarti saavad taotleda täisealised Eesti vabariigi kodanikud või pikaajalist elamisluba omavad inimesed. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust. Kaardi kaotamise või varguse korral saad kaardi blokeerida iseteeninduses või võttes meiega koheselt ühendust telefonil 677 0760.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Kaardi väljaandja on Wallester AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,83% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2 000 €, fikseeritud intress 24,00% aastas, tagasimaksete summa 2 503,41 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel ning maksete kogusumma on 2503,41 €.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS