Kampaaniatingimustel Liisi järelmaks energiasäästlikuma kodutehnika ostuks

Taotlen

Energiasäästlik eluviis on muutunud järjest olulisemaks. Kas ka Sina vaatad kodus ringi sellise pilguga, et mida saaks ära teha selleks, et Sinu elektriarved oleks rohkem kontrolli all. Kui Sinu senised köögimasinad, pesumasin või ka hoopis televiisor on suure elektritarbimisega, siis on võimalik neid välja vahetada energiasäästlikema toodete vastu. Kui Sa ei soovi korraga suurt väljaminekut teha, on Sul võimalus erinevat kodutehnikat soetada Liisi järelmaksuga.

Holm pank pakub Liisi järelmaksu kampaaniatingimustel – intress 3 kuud 0%, lepingutasu 0 € ja sissemakse 0 €. Kampaania kehtib kuni 31.03.2022.

Allkirjasta leping digitaalselt!
Liisi ID on järelmaksu digitaalseks allkirjastamiseks e-poodides - vali e-poes Liisi ID makselink, täida taotlus ning sõlmi leping!

Miks eelistada järelmaksu?
Liisi järelmaksu pakub Holm Bank AS. Liisi järelmaks võimaldab tehtavat kulutust ajastada ja ühekordset suurt väljaminekut leevendada. Järelmaksuga ei tule tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada. Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Partnerid

Map

Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga energiasäästlikuma kodutehnika eest?

1
2
3
4

Korduma kippuvad küsimused

Heade plaanidega homsesse

Holm

Tulen kliendiks

Lisainfo

Kampaania kehtib ainult kuni 3-kuulistele lepingutele.

Oled finantsteenuse pakkuja Holm Bank AS kodulehel. Enne iga lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
© 2023. Holm Bank AS